Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szabadulni a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni a páromtól. Betegesen féltékeny, emiatt elhagytam, de továbbra sem hagy békén. Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Elköltöztem tőle, nem is kerestem. 1-2 dolog nála maradt ami az enyém (telefon), de már az se kell, veszek másikat. Mert hogy nem adja oda. Kölcsön kapta, mert az övé elromlott. Persze nem adja vissza, mert neki csak olyan régi telefonja van tartaléknak, amivel nem tud netezni.

A barátaim többsége szóba se áll velem, nem is köszönnek nekem miatta. Meguntam, hogyha nem vagyok szem előtt, azt kapom, hogy biztosan másik férfival vagyok.

Folyamatosan ír a facebookon, ha letiltom csinál új fiókot és ír azon. Sms-eket írkál, a házunk előtt sétálgat. (szüleimhez jöttem)

Először könyörög, hogy beszéljük meg, majd vádaskodik, majdnem hogy elhord minden K-nak... És ha nem válaszolok neki 3 mp-en belül, akkor biztosan pasi van a dologban.. Az eszébe se jut, hogy esetleg wc-re mentem, vagy iszok egy pohár teát vagy ilyesmi.

Nem tudok tőle szabadulni!!! :'(


2014. márc. 29. 14:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom miket írt a hátam mögött a barátaimnak, hogy köszönni se köszönnek.

Most hogy nem látnak minket együtt mindenki újra kedves, érdeklődnek felőlem stb.

2014. márc. 29. 14:25
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Új telefonszám.

Facén mindenki letiltása.

És ne járj egyedül sötétedés után. Nem vicc.

2014. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Idővel le fog nyugodni ha nem reagálok semmire?
2014. márc. 29. 14:31
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Mintha az en exemet irtad volna le. O is igy viselkedett. Zaklatott a szakitas utan 1 honappal is sirva hivtam az apjat hogy csibaljon valamit a fiaval, aki megmondta, hogy jelentsem fel mert nem normalis a fia. Nem jelentettem fel, az apja elkapta es utana nem koszonte meg a srac amit kapott. Egybol tudta a srac hogy hogy illik viselkedni...
2014. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Neki nem élnek a szülei, az egyetlen élő rokona a 6 éves fia! :(
2014. márc. 29. 14:37
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Ertem. A legjobb megoldas ha tenyleg megszakitasz minden kapcsolatot vele, amint mar elottem irtak is
2014. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem fog leállni. Kezdj el jujitsuzni.
2014. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nézd. Minden okos telón lehet letiltani számokat. Tedd ezt.


Majd megunja, ha nem, jelentsd fel zaklatásért.

2014. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Légy óvatos! Nem árt ha van egy paprika spray nálad, véletlen az utcán találkozol vele és úgy véled bánthat fújd képen rendesen!
2014. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



EZ elég ahhoz hogy feljelentsd vagy keresek még cikkeket?

2014. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!