Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljük a "Magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljük a "Magányos Farkas" vagyok típusú férfiakat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megoldást szeretnénk találni problémánkra. Mindketten egy se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk egy-egy különböző hasonszőrű férfivel. Mind a kettőnknél jelentkezett a "egyedüllétre vágyom" "Nem vagyok hozzád való" "Jobbat érdemelsz nálam, többet érdemelsz." "Jobb lenne ha elköltöznél" "Jobb lenne neked nélkülem" "Ezt érzem hogy egyedül akarok lenni, függetlenségre vagyám de nem egy új csajra." Nagyon távolságtartóak és megszeretnénk törni a jeget, mert mind ketten már jó ideje együtt vagyunk velük Én 1 éve Barátnőm féléve sürgős megoldást várunk!!!

2014. ápr. 5. 17:48
1 2
 11/12 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, a leírásból arra következtettem, hogy hasonló személyiségűek a pasijaik. Nyilván nem vagyunk tök egy formák, de ebben a helyzetben egy próbát megérhet, veszteni már semmit nem fognak vele.
2014. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam, hanem a kérdezőnek, hogy olvassa el még egyszer, amit te írtál, mert az, hogy te erre buksz, nem jelenti azt, hogy a másik 2 pasi, a kèrdező meg már írta, hogy jaj biztos neked van igazad.

Annyira bírom, mikor feltesz valaki egy kérdést, de csak az az elfogadható válasz, ami neki tetszik....

2014. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!