Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalhat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja gyógyszerrel védekezünk. Viszont a mi nap találtam nála egy csomag gumit amiből egy hiányzott. Azért lehet nála mert megcsal vagy mi?
2014. ápr. 22. 09:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is találtam otthon egy megbontott óvszert, pedig nem használjuk :) Még az enyém volt régről.

Szerintem kérdezd meg, lehet, hogy semmi okod az aggodalomra. De addig ne ásd el a barátnődet, meg ne gyártsd mindenféle elméleteket :)

2014. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Van szavatossági idő rajta? Azon meg tudod nézni, hogy kb milyen régi az óvszer. Az is lehet, hogy sulis idejéből maradt vissza. (Mi is szórakoztunk a koleszban óvszerrel)



Én inkább rákérdeznék a helyedben. 1001 félé módon kerülhetett hozzá. Meg ha tabit szed és te veted mindig a gumit akkor miből gondolod, hogy a szeretővel ez nem lenne ugyanígy? Tehát akkor a szerető hozná ott is a gumit.


Meg én pl. márka hű lány vagyok, mert voltak gumik amik kiszakadtak és ha nektek X vállt be, akkor én a helyébe inkább megint X-et vetetnék. (persze attól még lehet nem ilyen ő, csak ötletelek)


Szóval kérdez rá az a biztos. Ha hebeg, habog és zavarodottan vagy épp túl határozottan ad választ akkor lehet kakukk a madárfészekbe.

2014. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%

Ha megkérdezed, hogy megcsal-e tuti nem fogja azt mondani, hogy igen... :-)


Ha elkezd egy nő gyógyszert szedni, akkor egy kicsit felborul a hormonháztartása, na nem mintha alapból nem lenne mind egy szélkerék... :-)


Éppen ezért egy nő bármilyen helyzetből ki tudja magát magyarázni... :-) pl így: "nem tudtam mit csinálok, csak megtörtént" :-)


http://www.youtube.com/watch?v=U29WkwzCZO0

2014. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Fura,és elég nehéz bármit is kijelenteni.

Benne lehet a pakliban,hogy megcsal,de több más ok is lehet.

Lehet,hogy régről volt nála ez 'tartaléknak' s most egyik barátnője szükséghelyzetben volt,adott neki egyet a csomagból és most azért hiányzik. Ez saját tapasztalat, tegnap este épp mi kellett kérnünk egyet egy közeli baráttól...

Én a helyedben tuti várnék még egy kis ideig,és ha még hiányozna belőle kérdőre vonnám. Ha pedig nem,akkor is megkérdezném,de nem fenyegetőzően.

2014. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy " nála " ? Mert nem mindegy. Ha nála találtad a táskájában, amit a napokban hordott, akkor az teljesen más , mintha valamelyik otthoni fiókjában találtad volna.
2014. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
jaj már, 13-as, mert a pasik mivel szoktak takarózni, ha nem azzal, h "én nem akartam, csak véletlenül megtörtént"???
2014. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
@igaz_mondó : neked a logikád " kissé " félre van csúszva, inkább azzal foglalkozz, ne a nőkkel ( akikről úgysem tudsz semmit ).
2014. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Amúgy hol a bizalom??? Mi meg nem használtunk szinte sose óvszert, és tablettát sem, és a pasim egyik táskájában volt gumi, 2 darab, és mondta h az anyja vette neki még anno de mivel neki nem megy a szex gumival.. és fel se merült bennem, h megcsal!!!!!!
2014. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18: Félve kérdezem meg: akkor mit használtok?
2014. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy masztizott... Most ez is egy lehetőség. Mindenesetre ne támadd le.
2014. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!