Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalhat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja gyógyszerrel védekezünk. Viszont a mi nap találtam nála egy csomag gumit amiből egy hiányzott. Azért lehet nála mert megcsal vagy mi?
2014. ápr. 22. 09:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19: naptármódszert, meg az elején pharmatexet használtunk, de már nem. mivel távkapcsolat, amennyi szex itt összejön... arra ez pont elég :)
2014. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
"h az anyja vette neki még anno" a naivitás határtalan
2014. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Naivitás? Inkább bizalom. Tudom, hogy nem csal meg, mert szeretjük egymást. Éééés, a másik dolog, ami lehet figyelmen kívül maradt általad, hogy nem is tud gumiban szexelni. :) Vannak még olyan részletek, hogy a barátnőivel is el kell, hogy teljen egy idő, mire képes rá, mire kialakulnak az érzelmek... de te csak irigykedj :D
2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
oké, irígykedni fogok :)
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
helyesen teszed :D
2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#17: LIFEHACKER-nek:


Ne haragudj, hogy csak most reagálok, de eddig máshol voltam elfoglalva a hülyékkel... :-)


Ezzel nem sértegetni akarlak, csak rávilágítani arra, hogy minden az életben csupán nézőpont kérdése.


Mellesleg az én logikám azért különbözik a Tiédtől, mert a TE agyadat a sok nő, akikkel foglalkozol, egészen egyszerűen LESZÍVTÁK... :-)


Ezért nem is haragszom rád... :-)

2014. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!