Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, ti hogyan reagálnátok erre? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a sztori, de muszáj az egészet leírnom, hogy minden tiszta legyen, megpróbálok objektív és tárgyilagos lenni:

Barátnőmmel pár hónapja azon gondolkoztunk, hogy milyen mobiltelefonos alkalmazást kéne készíteni, amire ugrik a nép. Persze eszünkbe jutott a p.o.r.n.ó, hogy az tuti népszerű lenne, és a google play-en utánanéztünk, vannak-e már ilyenek, le is töltöttünk a telefonomra néhány ilyen strip poker, meg stb. játékot, hogy megnézzük.

Megnéztük, játszottam vele néhány kört - erről ő is tudott -, aztán le is töröltem. Viszont, az egyik ilyen strip poker játék elmentett a telefon képgalériájába néhány csajos képet a játékból - gondolom, onnan töltötte be, amikor elindítja az ember a játékot - , de erről én nem is tudtam. Nem meztelen nők, csak ilyen lenge ruházat.


A lényeg az, hogy most nézegette a telefonomat, mert a szülinapos képeit akarta visszanézni, és megtalálta ezeket, és persze nekem esett, hogy miért nézegetem ezeket a nagymellű k****kat, minden férfi milyen undorító perverz állat, meg ő inkább leszbikus lesz, és stbstbstb., el tudjátok képzelni.

És az a helyzet, hogy már nem az első ilyen eset, múltkor például egy beszélgetés során megjegyeztem, hogy vannak szép japán nők, és ennek eredményeképp egy még durvább vita zajlott le. Aztán, az index.hu-n szoktak lenni linkelve ilyen meztelen csajos képek, azokat néha megnézem, ő meg persze átnézte a böngésző-előzményeket. Hát gondolom, azt sem kell ecsetelni, hogy azután mi történt..


A kérdés: ti, nők mit reagálnátok ezekre? Nem rohadtul túlzás ez?

Illetve férfiak, ti mit csinálnátok a helyemben egy ilyen helyzetben?

Mert őszintén szólva engem ez már eléggé kikészít idegileg.. nagyon szeretem, feleségül akarom venni, gyerekeket akarok, vele akarom leélni az életemet, eszemben sincs más nőért otthagyni.. és hiába mondom el neki százszor ezt, mindig újra és újra előjön ez a téma..

Nem tizenévesek vagyunk már, 30-on felül.

Ki itt a hibás? Én vagyok tényleg ennyire s*g.g.fej, hogy nem tudom megérteni, hogy nőket ez ennyire zavarja, vagy ő reagálja túl nagyon a dolgokat?


2014. ápr. 22. 20:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy állj türelmesen a témához. Nem a "hisztihez", hanem kezdj el vele őszintén beszélgetni arról, hogy mit jelent ez neked, miért vagy mennyire fontos, és mondd el neki, hogy mit jelent ő neked. akard őt is megérteni (tudom, most is ezen vagy, de párbeszédben is. Javaslom továbbá,hogy menjetek el párterápiára.
2014. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Párterápia meg a kisfäszom... semmi értelme nincs egy ilyen kérdésben. A hölgynek állítania kellene magán, és ebben egy ember tud neki segíteni, és ez saját maga.


Az esetek nagyon-nagyon kis százalékában van arra példa, hogy mondjuk egy beszélgetés az érintett felek között a nő számára rávilágítana arra, hogy miért hülyeség az, amit érez. Ez mintegy újvilági doktrínaként minden problémára ott van, pedig ez nem egyéb, mint egy női pszichológusok által kitalált csacskaság, ami nem működik az esetek döntő részében.


Azért nem működik, mert ha sokat beszélsz valamiről, kiüresedik. Pont ez a módszer lényege, hogy van egy probléma, sokat beszélsz róla, és a végén a probléma üressé válik, majd előtérbe kerülnek a közös pozitívumok, és hopp, a probléma megszűnt.


Igen, rendben, de a csinos nők nézegetése, véleményezése nem probléma, hanem teljesen normális.


És ez a baj ezzel a taktikával, hogy az átpszichologizált párbeszédet elsősorban a nők arra használják, hogy minden létező egyoldalú gondot ezzel oldjanak meg. Pedig ez a módszer a kétoldalú gondok megoldására van.


Azt, hogy hogyan lehet felszámolni az ilyen féltékenységi rohamokat, arra teljesen más módszerek vannak, és egyik sem arról szól, hogy a férfit piszkáljuk a lélekturkászással (hiszen neki semmi baja).


Mondjuk ha az én feleségemet zavarná, hogy más nőket nézegetek és véleményezek (nem zavarja), akkor azt mondaná meglehetősen fagyos hangon, hogy "még egy ilyen megjegyzés, és nézegetheted őket közelebbről, mint engem." És akkor én eldönthetem, hogy kit akarok közelebbről nézegetni, akarok-e megjegyzéseket tenni, ésatöbbi. De a hisztinek semmi értelme.


Ha a nődnek baja van ezzel a jelenséggel, tegye ki az irányjelzőt:

- mennyire fontos neki ez a dolog

- mennyire zavarja az, hogy normálisan megélt, egészséges heteroszexualitásod van

- miért zavarja

- hajlandó-e ezt elfogadni, ha nem osztod meg vele úton-útfélen (amire tényleg nincs szükség, csak éppen ő marad ki a szexuális fantáziádból).


Miután mindezeket elmondta, értékeld, hogy kivel is vagy együtt, neked mennyire fontos ez, stb. és ennyi. Nem kell "megbeszélni". Egyszer elmondjátok egymásnak, hogy mi a véleményetek a dologról, és a másiknak ezt tiszteletben kell tartania.

2014. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!