Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép és intelligens nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép és intelligens nőktől valóban rettegnek a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Miért látom azt mindenhol, hogy a gyönyörű és egyben intelligens nőket kerülik a férfiak igen jelentős többsége, és kimondottan csakis egy szűk réteg, a kigyúrt, luxusautós, izompólós, "minden nő elolvad és térdre rogy előttük" típusú pasik mernek náluk próbálkozni? (Egy csomó értelmes, normális férfi esik így el a lehetőségtől a gyávaságuk miatt!)
2014. ápr. 26. 02:13
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

#32: Nem mondanám ezt önkritikának. Magamat normálisnak tartom, nem vagyok anyuci pici fia, fenn tudom tartani magam, mosok-főzök-takarítok, ha úgy adódik, tudom, hogy mit várok az élettől, vannak céljaim, és teszek is azért, hogy elérjem őket. Sajnos azt látom, hogy manapság ezek sokkal kevésbé lényegesek. Sok olyan embert ismerek, akik PhD-ra járnak, és abból áll az élet, hogy tanulnak, és isznak. Konkrét céljaik nincsenek, nem tudják, hogy mihez akarnak kezdeni a diplomával, de "valahogy majd lesz".


Én többet várok az élettől. Pontosan tudom, hogy mivel akarok foglalkozni, hogy milyen nőt szeretnék magam mellé, stb... tényleg nem hiszem, hogy magas elvárásaim lennének, de régóta nem is ismertem meg olyan lányt/nőt, aki még csak távolról is megfelelne az elvárásaimnak (és nem külsőségekre gondolok most).

2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

"De szánalmasok vagytok! Mindenki! Látszik rajtatok, hogy vagy szűk látókörű barmok, vagy hímsoviniszta férfik*rv*k, vagy 0 tapasztalattal rendelkező már előre nőhibáztató pöckök, esetleg személyiségzavarosok vagytok. Hát így nehéz is az élet jó oldalát látni fiúk :)"


ügyesen be is mutattad azt, amiről beszéltem. belinkeltem egy tudományos kutatás eredményét. Erre mi a válaszod?:)

Talán belinkelsz te is valamit, ami cáfolja azt, amit írtam, dehogy! Nekiállsz hisztizni, személyeskedni, káromkodni. Pont erről beszéltem. A nők érzelmi lények, a logika, racionalitás nehezen meg nekik. Ez be is mutattad ezzel a hisztivel, ne aggódj, nőtársaid nagy része is ilyen, pont ezért írtam,h gyakorlatilag nincs intelligens nő, mert a legtöbb nő annyit tud,h elvégez vmi bölcsész szakot, ahol csak magolni kell, de attól még ugyanúgy hisztizik, mint egy 14 éves kislány, semmivel nem lesz értelmesebb.

2014. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

20:32, ne is törődj vele. Az fel sem merül bennük, hogy az úgynevezett "nőgyülöletnek" és általánosításnak van valamiféle oka, illetőleg előzménye. És nem hajlandóak kilépni a saját árnyékukból, inkább fröcsögnek, höbölö-böbölö, köpkölődnek, ezzel is mintegy erősítve a róluk kialakult negatív képet. És ezek után még fel vannak háborodva :D hát LOL...

És ahogy írtad, intelligens nő az olyan mint az okos rendőr: a mesében létezik max.

2014. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a férfigyűlöletet belőlem még a bántalmazó exem sem tudta kiprovokálni, szóval utolsó, te se törődj velem, légyszives.

Utolsó előtti: Idézet egy másik kérdésre adott válaszomból:

"Néhány idézet: >A Londoni Egyetem pszichológia professzora, Adrian Furnham több mint 30 tanulmány megvizsgálása után jutott arra a megállapításra, hogy a férfiak és nők IQ-ja nagyjából megegyezik, ám a nők alulbecsülik képességeiket, míg a férfiak pedig túlbecsülik a sajátjukat.< és >Noha a férfiak és nők körülbelül ugyanúgy teljesítenek az intelligenciateszteken, az igazsághoz hozzátartozik, hogy a legjobban és a legrosszabbul teljesítők is főként férfiak.< innen: [link]


Tehát nincs igazán szembetűnő különbség, a kérdésed már most invalid, és a cikk szerint pont a férfiak között nagyobb a szórás, ti vagytok a legjobbak DE a legrosszabbak is = kiegyenlíti magát a két véglet.


További cikkek a témában: [link]


[link]


[link]


Tehát nincs igazad, a férfiak nem okosabbak, mint a nők, csak a két nem Gauss-görbéje tér el. Problem?"


És ha az MBTI osztályozását vesszük alapul,. a nőknek kb. a 30%-a inkább gondolkodó mint érzelemkifejező típusba tartozik. Tehát azt állítani, hogy A nők nem racionálisak, ami a te olvasatodban egyenlő azzal, hogy nem gondolkodunk, óriási tévedés. Itt a típusbesorolás %-okkal: [link]

Jó olvasást kedves utolsó előtti!

2014. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

És ne gyetek itt nekem a férfigyűlölettel, mert

1. itt csak rólatok beszéltem, az érdekes módon szinte teljesen egyező kommentek alapján

2. tudom, hogy vannak olyan férfiak is, akik tényleg nagybetűs férfiak, és kárpótolnak a kretének gyűlekezetéért, csak persze nehezebb őket megtalálni

2014. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos észrevettem... a nők tényleg gondolkoznak azon, hogy mi legyen, mi pasik pedig a szívünk után megyünk. Valahogy sokan mégis képtelenek a nemekből adódó különbségeket elfogadni. Miért kezeljünk ugyanúgy két csoportot, akik sok szempontból jelentősen eltérnek? Ha képesek lennének megérteni az emberek, hogy bizony a két nemnek igenis más dolgokra van igénye, nem menne a mocskolódás mindkét oldalról...
2014. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 piriiiiii ***** válasza:

Nem érdekes, hogy az ember mindenbe az ellentéteket akarja vinni? Az egyik legundorítóbb szokásunk. Ki kellene irtani.

Az egyik legszebb dolog a férfi-női kapcsolat. Mindenki keresse a neki megfelelőt, és ha megtalálta, harcoljon érte. Ennyi...

2014. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
#37: bár ilyen könnyű lenne
2014. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 piriiiiii ***** válasza:
Sejtettem, hogy lesz egy ilyen hozzászólás. De megértem. Én is csak annak fényében értettem, amit felette írtam (ha nem az ellentéteket nézné az ember mindenben, sokkal könnyebb lenne).
2014. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

„Érdekes módon a férfigyűlöletet belőlem még a bántalmazó exem sem tudta kiprovokálni, szóval utolsó, te se törődj velem, légyszives. „


sejtettem,h vmi ilyesmiről lesz szó. bántott vki, ezért vagy ennyire idegbeteg és ezért köpködsz a férfiakra. kiprovokálni belőled a férfigyűlöletet?:) Neked egy jó szakemberre lenne szükséged, mert nem vagy lelkileg teljesen ép, az tuti.



„Tehát nincs igazad, a férfiak nem okosabbak, mint a nők, csak a két nem Gauss-görbéje tér el. Problem?"


:D

Szerinted ha a férfiak IQ-ja átlagban 5-tel több és a zsenik 90%-a férfi, akkor nem okosabbak a férfiak? Szándékosan helytelen következtetést vonsz le, csak hogy neked legyen igazad.


„És ha az MBTI osztályozását vesszük alapul,. a nőknek kb. a 30%-a inkább gondolkodó mint érzelemkifejező típusba tartozik. Tehát azt állítani, hogy A nők nem racionálisak, ami a te olvasatodban egyenlő azzal, hogy nem gondolkodunk, óriási tévedés. Itt a típusbesorolás %-okkal: [link]

Jó olvasást kedves utolsó előtti!”


ez nem tudom, miért linkelted be. az egyiknél amit belinkeltél, meg a „a cikk nem található”.

ezekkel az oldalakkal sokra nem mész. reagáltam rájuk, de akkor tegyük félre az IQ-t, és nézzünk hétköznapi példákat. Ha a nők is annyira képesek, mint a férfiak, akkor hogyhogy alig van női informatikus/matematikus/fizikus még az utóbbi évtizedekben is dacára a nagy emancipációnak?

Miért mondják azt a nők,h utálják a bunkókat, titokban mégis velük fekszenek le?

Miért panaszkodnak mindig,h megbámulják őket, de azért kilógó mellekkel tangában mennek el otthonról?

Miért nem tudnak értelmesen reagálni a kritikára?

Miért nem tudnak érvelni, és helyette szinte mindig személyeskednek? stbstbstb.


„20:32, ne is törődj vele. Az fel sem merül bennük, hogy az úgynevezett "nőgyülöletnek" és általánosításnak van valamiféle oka, illetőleg előzménye. És nem hajlandóak kilépni a saját árnyékukból, inkább fröcsögnek, höbölö-böbölö, köpkölődnek, ezzel is mintegy erősítve a róluk kialakult negatív képet. És ezek után még fel vannak háborodva :D hát LOL...

És ahogy írtad, intelligens nő az olyan mint az okos rendőr: a mesében létezik max.”


pont ez a baj,h fröcsögnek és nagy pofával mellébeszélnek. régen nem volt semmi gond, tele volt a világ házias, NŐIES nőkkel. Ma a nagy feminizmus korában, nem lettek semmi olyan dologban jobbak a nők, amiben régen rosszak voltak, egyszerűen csak előnyöket, nagy pofát meg még több hisztit hozott. Ennek semmi köze a nőgyűlölethez, ha lenne agyuk, felfognák. akármennyi nővel beszélek, mind alapvető helyzetekben is hülyeséget csinál és alig van saját gondolata. ha vmi ügyet kell elintézni, akkor is nővel kb. 2x annyi idő, mint egy férfival, mert sokszor egy 4-5 soros ímél szövegét sem tudják értelmezni.

Engem nem az zavar,h a nők mások, és összességében nem olyan okosak, mint a férfiak, de legalább ne akarjanak görcsösen férfiak lenni és állandóan pocskondiázni a férfiakat, akik gyakorlatilag mindent megalkottak.

2014. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!