Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép és intelligens nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép és intelligens nőktől valóban rettegnek a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Miért látom azt mindenhol, hogy a gyönyörű és egyben intelligens nőket kerülik a férfiak igen jelentős többsége, és kimondottan csakis egy szűk réteg, a kigyúrt, luxusautós, izompólós, "minden nő elolvad és térdre rogy előttük" típusú pasik mernek náluk próbálkozni? (Egy csomó értelmes, normális férfi esik így el a lehetőségtől a gyávaságuk miatt!)
2014. ápr. 26. 02:13
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
jóval több a buta férfi is. ennek genetikai okai vannak. fogyatékos, autista férfi is több van. ezt is jól látni itt :D
2014. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 kolosszus22 ***** válasza:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt, ki érti ezt?"

:D

2014. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Kívülről senkin nem látszik,hogy intelligens-e vagy sem,csak annyi hogy szép.Na most a szép nőknek ötezer hódolójuk van,és ha akarsz beállhatsz a sor végére,na most tudod mikor kerülne úgy rád a sor...

Egy csomó,normális férfinek az önbizalma a béka segge alatt van,mert a kedves embertársaid férfiak és nők egyaránt,csak csesztetni és leszólni tudják a másikat,meg megalázni,bunkón kezelni a másikat.Na most ha sok éven keresztül csak ezt kapja és látja,akkor bizony ez lesz az eredménye...

2014. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 kolosszus22 ***** válasza:
2014. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

egy butust könnyebb elcsábítani, kisebb esély a hibára, és ugyanúgy tud szeretni, meg úgyanúgy szép.

De ha lenne közös téma biosz,/pszicho -ban akkor még előnyt élveznél


F20

2014. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Azért mert ezek csak a kigyúrt, luxusautós pénzes "mindennő elolvad" típusú pasiknak adnak esélyt, mindenki máson átlépnek, levegőnek nézik.
2014. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Olyan nincs is.
2014. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
19%
A nőhibáztatók mind egyformák. lényegében ha tőlünk rettegtek, akkor saját magatoktól is, ha minket gyűlöltök, akkor saját magatokat is. Egy kaptafára jártok, ugyanis a gyűlölet egyarcú. Csak a szeretetnek vannak árnyalatai, de az bennetek nincs a másik nem iránt.
2014. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
#30: én nem rettegek vagy gyűlölök senkit. Én végig azt mondtam, hogy léteznek még szép, értelmes, és megbízható nők, de kevesen, és azoknak is foglalt a java része. Ugyanez igaz ránk, pasikra is, hihetetlenül sok semmirekellő van.
2014. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
31-es: Végre valaki, akinek van önkritikája. Eddig én is csak idiótákba futottam bele, de ettől még tudom, hogy vannak normális férfiak.
2014. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!