Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép és intelligens nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép és intelligens nőktől valóban rettegnek a férfiak? Miért?

Figyelt kérdés
Miért látom azt mindenhol, hogy a gyönyörű és egyben intelligens nőket kerülik a férfiak igen jelentős többsége, és kimondottan csakis egy szűk réteg, a kigyúrt, luxusautós, izompólós, "minden nő elolvad és térdre rogy előttük" típusú pasik mernek náluk próbálkozni? (Egy csomó értelmes, normális férfi esik így el a lehetőségtől a gyávaságuk miatt!)
2014. ápr. 26. 02:13
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Egy kevésbé intelligens nőt könnyű hülyíteni. Aki már tényleg intelligens, az átlát a szitán, és ott erősebb fellépés, jobb észjárás szükséges, és sokan ezt vagy nem tudják, vagy nem merik bevállalni. A pénzes pasi meg olyan, mint az aduász: mindent visz, mert egy tulajdonságával kompenzálja a többit.
2014. ápr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggyakoribb ok, hogy úgy vélik, a nagyon jó nő már biztosan foglalt. Meg amúgy is esélytelenek lennének. Azok a kigyúrt kopasz szekrények pedig meg vannak győződve arról, hogy ők a szupermenek.
2014. ápr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 piriiiiii ***** válasza:

A férfiak igen jelentős része? Egy csomó értelmes, normális férfi? Hm... HM.

Ne rettegjetek, butuskáim!

2014. ápr. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

A rettegés kissé erős szó erre, én azt mondanám hapsiként, hogy az időmet, a pénzemet, meg az idegrendszeremet féltem egy ilyen nő miatt.

Meg aki nekem szép, és intelligens, azokra 100%, hogy nem a kigyúrt, luxusautós, izompólós emberkék hajtanak.

Vannak akik valóban intelligensek, és vannak, akik csak annak akarnak látszani. Ilyen esetben meg nem a külsőségekről van szó, ha intelligenciáról beszélünk.

2014. ápr. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

14-es: intelligens nő =/= pénzéhes ribi!

Ne féltsétek a pénzeteket, hanem egyszerűen csak válasszatok magatoknak normális ÉS intelligens nőt! Problem solved.

2014. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy a szép nőkön mindig ott csüngenek a férfiak. Nem csak az izompólósok, hanem mind aki egy kicsit is jól néz ki, és úgy érzi esélye lehet. Mikor én odamegyek egy ilyen szép nőhöz, egyből azt érzem, hogy le akar pattintani, pedig nagyon szolidan közelítek, és nem vagyok csúf. Ilyenkor azt gondolom, biztos én vagyok ma már a tizedik próbálkozó, és már unja a banánt.

Az intelligens nőktől nem rettegek egyáltalán, de a gyönyörűektől tényleg tartok, mert megbolondítják az embert, meg utálok is náluk sorba állni.

2014. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

"Egy csomó értelmes, normális férfi esik így el a lehetőségtől a gyávaságuk miatt!"


Ezt nevezzük inkább óvatosságnak, de ésszerűségnek is nevezhetjük, mert a kevésbé szép lányok sokkal nagyobb eséllyel hálálják meg a fáradozásomat.

2014. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
nem félek lefektetni őket
2014. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont! Addig minden okés lehet, amíg nem gondolkodsz hosszú távon, de ahogy komolyabban kéne venni a dolgokat, máris problémássá válik, mert általában nagyok az ilyen nők igényei. Ez persze nem baj, ha könnyen tudod őket teljesíteni. Ha viszont valamiért nem, akkor jön az, hogy idegesség, megfeszülés, kényelmetlenségek. Akkor meg jobb már egy másik, számomra kényelmesebb nő.
2014. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
10%

Intelligens nő, hol? Életemben nem találkoztam még intelligens nővel. ajánlom ezt megnézni: [link]

Ez nem hímsovinizmus, a nők átlag IQ-ja is alacsonyabb, mint a férfiaké, és az magas IQ-jú emberek nagy része is férfi. Ebből következik,h jóval több értelmes férfi, mint nő. De ha csak körülnézel ezen az oldalon is, láthatod, h még az olvasottabb nők logikája is gyakorlatilag 0, érvelni nem tudnak, összefüggéseket nem látnak át, és hisztiznek, mint egy kisgyerek. megértem,h a nőknek fáj, de az intelligencia inkább a férfiakra jellemző.

Ha intelligens alatt viszont olvasottságot értesz, olyan nőkből van viszont, csak az a baj,h írtam is már feljebb, hiába olvasott egy nő, ha csak vissza tudja mondani, amit olvasott stb. Példa: volt egy olvasott/művelt lány ismerősöm, de nem tudom értelmesnek tekinteni, mert ő is tipikus mellébeszélő/hisztiző érzelmi lény, mint a legtöbb nő, 0 logikával.

hogy a kérdésre is válaszoljak: lehetséges,h van olyan,h egy férfit zavar, ha olvasottabb a nő, mint ő, bár sztem nagyon kevés ilyen férfi van.

2014. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!