Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok ismerve a jelszavatokat utánatok nyomozna?

Figyelt kérdés
Pl: ismeri a postafiókotok jelszavát és utánanézne az itt feltett kérdéseiteknek? Vagy hasonlót tenne? Nem mondana semmit, de tudnátok, mert az előzményekben benne lenne?
2009. dec. 25. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Törölném az előzményeket, esetleg elrejtenék kis célzásokat bennük pl. kérdéseket, hogy normális-e így nyomozni a másik után, orvosi oldalakat a nyomozással mint tünettel, emberi jogokkal kapcsolatos írásokat, mi a különbség társ és tulajdon között... :>
2009. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A vécén sem azért akarok egyedül lenni, mert bűncselekményre készülök ott.
2009. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Basszus ha meglátná h miket irkálok ide meg h miket kérdezek tutira kirakná a szűrömet!!:D

Én nem szakítanék amúgy csak jelszót változtatnék.

2009. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Annak idején én is nyomoztam egy lány után akivel akartam járni. Kíváncsi voltam kiféle, miféle... Persze én annyira hülye voltam, hogy nem vettem komolyan az ott leírtakat. :D Homokba dugtam a fejem. Nem kellett volna. Most már nem nyomozok...mert érdektelen lett számomra az illető. Most van olyan, aki után nem kell nyomozni. Megbízom benne. :) Eddig rossz helyen keresgéltem, és drága parasztokkal akartam járni. :DDDD
2009. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem ezért tartottak egyszer zaklatónak.
2009. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Attól függ... te szereted őt? Nem értem, ha tudsz róla, miért nem mondod meg neki?

Utánam is nyomozott a párom, lett is belőle veszekedés.

2009. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Megmutatnám neki az előzményeket, és rákérdeznék. Számítógépes előzmény-menüre gondoltál, ugye, vagy a korábbi beszélgetéseteitekből derült ki?
2009. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Mindenkitől bocsi, akinek nem válaszoltam privibe. ...

Én nő vagyok, tehát kizárhatnak a kérdéses emberek.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

2010. jan. 5. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!