Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít? Megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Megbocsájtható? Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok az exét meglátogatná, nála is aludna de nem történne szex, csak átölelné megsimogatná az arcát 1-1 rövid csók történne de nem lépnék át a határt mert nem akarnak összejönni újra csak kötődnek egymáshoz. A pasi nagyon szereti az exét, de elvan a jelenlegi barátnőjével és nem hagyná el.
2014. máj. 9. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőjével szakítson. Ne verjen át egy normális lányt. Tudod, ez a baj... itt vagyok én, egy teljesen normális férfi, és nem találok normális barátnőt, mert az összesnek van egy hasonló tuskó pasija.
2014. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
Szívritmusösszekavarodást okoztál, hogy nem jutott eszedbe ez a tanács... ez a legprimitívebb élőlénynek is eszébe jut egy ilyen után..
2014. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Nem mondta el a jelenlegi barátnőjének.
2014. máj. 10. 00:24
 34/79 A kérdező kommentje:
De az exével nem lehet mert nem illenek össze, hosszú távon csak marnák egymást. Viszont valami megmagyarázhatatlan módon imádja azt a nőt. Mégis milyen tanácsot adhatnék? Hagyja el a jelenlegit akitől mindent megkap de nem szereti? Vagy hagyja békén az exét akiért ennyire odavan?
2014. máj. 10. 00:28
 35/79 anonim ***** válasza:
Hagyja el a mostani barátnőjét plusz törölje ki az exét az életéből és kezdjen új életet, tiszta lappal, új nőkkel!
2014. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:
Ja és még szeretne találkozni az exével tehát ez nem egy egyszeri alkalom lett volna. Ő nem tartja ezt megcsalásnak mert nem szexelt a volt nőjével.
2014. máj. 10. 00:34
 37/79 anonim ***** válasza:
Te most ennyire buta vagy egyébként? Már mennyi kommentet kaptál, hogy szakítson a mostani barátnőjével! Ezt tudasd vele, hogy hagyja ott! Érzelmileg egy teáskanál szintjén áll... ne legyél már Te is ennyire töketlen basszus! Gondolkodj már Neked fordított esetben hogy esne, ha egy csaj ezt csinálná Veled! Ugye mennyire megalázó lenne? Kapd össze az okosságokat a fejedben és mondd el a haverodnak a valót, hogy egy semmirekellő gerinctelen senki és szakítson a barátnőjével!
2014. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
Amúgy én mindjárt agyidegcsakrainfarktust fogok kapni ettől a poszttól... néha elgondolkozom, hogy az ilyen emberek tényleg komolyan gondolják ezt? Hogy tényleg van ennyire borzalmasan buta és érzelmileg nulla ember...? És rá kell jönnöm, hogy tényleg léteznek sajnos! Én nem értem, hogy a természet miért nem szelektál végre... miért kell ilyen embereknek megszületnie???
2014. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Aha marha egyszerű igen szerintetek, csak ő nem akar szakítani a jelenlegivel. És az exét sem hajlandó elfelejteni. Na most akkor mit csináljak vele? Szerintetek nem adtam ugyanezeket a tanácsokat? Eléggé sokkolt engem is ez a sztori. Nem voltam még ilyen helyzetben remélem nem is leszek.
2014. máj. 10. 00:41
 40/79 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más választás: a csávó majd dugni fog az exével, majd a mostanival is és kétfelé fogja hajtani a kis farkát :D Ezzel csak ő nyer :D
2014. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!