Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít? Megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Megbocsájtható? Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok az exét meglátogatná, nála is aludna de nem történne szex, csak átölelné megsimogatná az arcát 1-1 rövid csók történne de nem lépnék át a határt mert nem akarnak összejönni újra csak kötődnek egymáshoz. A pasi nagyon szereti az exét, de elvan a jelenlegi barátnőjével és nem hagyná el.
2014. máj. 9. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
De édes jó Istenkém, hát fogd már fel, hogy Ti, a két pasi vagytok felszínesek! Szerinted megint direkt akadt ki az exe? Hát normálisak vagytok? Hát hogyne akadt volna ki! Úristen.... Hát mindenki kiakadt volna! Jellemző a férfiak nagy többségére... hibát követnek el, aztán zupsz be a szőnyeg alá, könnyebb így.... hiszen ha felfognák a problémát, akkor bekellene vallaniuk, hogy ők a hibásak és nem szeretik a lelkiismeret furdalást... Inkább nézzetek magatokba és gondoljátok magatokat bele a két csaj helyébe, hogy a helyükbe hogy esne nektek! Az ex is lehet szereti a csávót, de megmaradt annyira primitív hülye fogyatékosnak, mint amilyen volt és így nem akarja vele a kapcsolatot... a mostani lány pedig vakon hisz a barátjában, ő is hibás! Én már rég lebuktattam volna a jelekből...
2014. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
Mármint az ürge maradt meg annak...
2014. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Én elfogult vagyok a haverommal kapcsolatban, de tudom hogy igazatok van és gáz a pasi. Tudom hogy az exét szereti igazán, de nem bírja a konfliktusokat és azt sem hogy az exe mindig "tükröt" tart elé és rávilágít a hibáira. A jelenlegi ezt nem teszi csak úgy van és feltétel nélkül szereti a pasit.
2014. máj. 10. 01:14
 54/79 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem neked is tetszik ez a faszi, mert úgy véded.


Szerelmi 4szög. :D

2014. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
A haverod egyébként nem gondolja, hogy gáz, hogy ingázik a két nő között? Az exnek nincs senkije? Hány évesek vagytok?
2014. máj. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha annyira jóban maradtak, hogy ott alszik csak úgy, nem hinném el, hogy csak aludtak..

Csók is volt,( errőlhonnan tudsz?) akkro pedig már fizikailag is megcsalás..nálam a határt átlepte volna már ezekkel...


Én férjnél vagyok már, vele is kenyértörésre vinnem a dolgot


( nem olvastam el a 6 oldalt)

2014. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Ha szereti az exét, akkor nem szereti a barátnőjét. Ha nem szereti a barátnőjét, minek van vele? Ha nem szereti, de mégis vele van, mert nem veszekszik stb, az kihasználás. Ha az exével alszik, csókolózik, romantikázgat, még meg is csalja a barátnőjét. Ha állítja, hogy nem történt semmi, akkor hazudik. Ha hazudik is neki, és csak ,,elvan vele" akkor hihetetlen mértékben megalázza a lányt. Ha ennyire képes megalázni a lányt, akkor egy rohadt szemétláda, aki megérdemelné, hogy egyedül dögöljön meg. Már bocsánat a nyers kifejezésért.
2014. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
Tehát... ha én együtt vagyok egy lánnyal, nyugodtan csókolózhatok bármelyik másikkal, mert az nem megcsalás? EEEEEEEEEEZIIIIIIIIIIIGEEEEEEEEEEEEEN.
2014. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha a mostani barátnője ennek a srácnak ugyanezt csinálná, akkor a haverral egymást túllicitálva kiáltanátok ki utolsó ordas k-nak ugye?

Mindkettőtöknek jár a taps.

Haverod egy "igazi" férfi...ilyen töketlen embert még nem láttam.

A legszebb éveit rabolja el annak a szerencsétlen lánynak, mindezt azért, mert egy anyucikedvence önállótlan idióta, aki egy mosógépet nem tud elindítani.

A pofámról égne le a bőr, ha ilyet csinálnék egy másik emberrel. Szerinted a haverod itt az áldozat? Gondolkozz(on) már el...otthon kinyalják a sejhaját, kufircolni meg elmegy máshoz.

Lenne 100 másik igazi férfi, aki a csillagokat is lehozná a mostani barátnőért, de nem, szerencsétlennek csak a haverod jutott...eszem megáll...

2014. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Van még aki ezt a kamugépet beveszi?:D
2014. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!