Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem es nagyon kivanom is. Csak ő valahogy rástresszel arra amikor oda kerül a sor hogy szeretkezzünk. Én hatalmas kudarcként elem meg . Eddig kb 4próbálkozás volt. Gyakran ez utan napokig feszült a hangulat. Es en eléggé rosszul viseltem a legutóbbit. Másnap kiakadtam beszelni sem akartam vele. Aztan jött egy regi haver... barát.... elsirtam neki... közben ittunk is . valahogy megartott. vegre erztem hogy valaki nagyon akar. ( barátom is akar csak abban a pillanatban mindig a merevedes elszáll :s ) megtörtént. semmit nem erzek a 3dik személy iránt. Nagyon megis bantam hogy elkeseredesben igy belemenekultem egy ilyen dologba. Tudom hogy soha az életbe nem tennem meg újra. Hiszen tenyleg nagyon imádom őt. nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindenben azt az egy dolgot leszámítva hogy az nem sikerült eddig. Nem mondhatom el hiszen a szerelmemnek nagyon fájna. Mar ennek egy hete... es azóta rájöttem olyan dolgokra hogy ő tenyleg egy kincs es inkabb szenvedek azzal hogy megjavitsam es segitsek ebben neki mintsem valakivel szexeljek puszta elvezetert . mit tegyek hogy ez a bűntudat kicsit is enyhüljön? Nektek erről mi a véleményetek? kérlek titeket : normális hozzászólásokat :s
2014. máj. 16. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
mond el neki.remélem lapátra tesz
2014. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
jobbat érdemel
2014. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noydra ***** válasza:
68%

Lóf.a.szt a szerelmed.

4 próbálkozás után nem kéne más f.a.szához futni, hanem megoldani a problémákat együtt.

2014. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem ítéllek el. Az alkohol hatására megszünt a realitás, és csk engedtél a vágyaidnak. NEm a legjobb tett volt, dehát már ez van. Idő-idő és idő. Majd attól begyógyul.
2014. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
akkor fog enyhülni ha elmondod neki, de valószinű hogy akkor vége... ez van kellett neked megcsalni, de ez is a felnőtté válás része, hogy viseld a következményeit a tetteidnek
2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsétlen csávó, örök életre impotenssé teszed, ha ezt megtudja... amúgy meg egy utolsó büdös szajha vagy, jobbat érdemel nálad.
2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noydra ***** válasza:
46%
4es, fogadjunk "nő" vagy.
2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Noydra, szívemből szóltál!
2014. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Ezt már b***hatod, mondd el a srácnak, aztán hagyd, hogy keressen valakit, aki jobban megérdemli.
2014. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 fahéjas Alien ***** válasza:
65%

Kíméld meg magadtól és hagyd tovább lépni. - majd lesz valaki, aki tényleg szereti. Te most csak adtál neki egy újabb kudarcot... ezek után még annyira e fog menni...

Máskor gondolkodj... de ha már most a fejlődés jeleit szeretnéd mutatni, akkor vállald a felelősséget is!

2014. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!