Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem es nagyon kivanom is. Csak ő valahogy rástresszel arra amikor oda kerül a sor hogy szeretkezzünk. Én hatalmas kudarcként elem meg . Eddig kb 4próbálkozás volt. Gyakran ez utan napokig feszült a hangulat. Es en eléggé rosszul viseltem a legutóbbit. Másnap kiakadtam beszelni sem akartam vele. Aztan jött egy regi haver... barát.... elsirtam neki... közben ittunk is . valahogy megartott. vegre erztem hogy valaki nagyon akar. ( barátom is akar csak abban a pillanatban mindig a merevedes elszáll :s ) megtörtént. semmit nem erzek a 3dik személy iránt. Nagyon megis bantam hogy elkeseredesben igy belemenekultem egy ilyen dologba. Tudom hogy soha az életbe nem tennem meg újra. Hiszen tenyleg nagyon imádom őt. nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindenben azt az egy dolgot leszámítva hogy az nem sikerült eddig. Nem mondhatom el hiszen a szerelmemnek nagyon fájna. Mar ennek egy hete... es azóta rájöttem olyan dolgokra hogy ő tenyleg egy kincs es inkabb szenvedek azzal hogy megjavitsam es segitsek ebben neki mintsem valakivel szexeljek puszta elvezetert . mit tegyek hogy ez a bűntudat kicsit is enyhüljön? Nektek erről mi a véleményetek? kérlek titeket : normális hozzászólásokat :s
2014. máj. 16. 20:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#14-es! #11-es vagyok. Szóval. Először is. Nem azért írtam azt, amit írtam, mert egy akkora r*banc lennék. Sőt. Nem vagyok az, ebben teljesen biztos vagyok. Elítélem a megcsalást, de mint mindennek, annak is oka van. A kérdező elkövetett egy nagyon nagy hibát. Meggondolatlan volt, igen undorító módon félredugott.. De mint olvashatod megbánta, nem csinálna ilyet többet (ha mégis, akkor én is nyugodtabb szívvel illetném őt r*banc jelzővel...), és szereti azt a fiút. Nem tudunk a srácról semmit, nem tudjuk, milyen a kapcsolatuk, miért ilyen kevésszer próbáltak meg lefeküdni, sorolhatnám. Ami biztos, hogy ha a fiú megtudja, mi történt, akkor még inkább stresszelni fog. Akár dobja emiatt a kérdezőt, akár nem, ez ki fog hatni a kapcsolataira később is. Jobb, ha nem tudja... A kérdező,pedig türelemmel, esetleg pszichológus/pszichiáter segítségével (ha nagyon muszáj), talán tud segíteni neki, s boldogan élnek együtt, míg meg nem halnak, happy end. Nem kell egy botor, meggondolatlan döntés miatt eldobni egy kapcsolatot. Nem lehet mindent a piára fogni, de ha kellőképpen el volt keseredve, felgyülemlett benne rengeteg elfojtott szexuális feszültség, ami az alatt a 6 hónap alatt felgyülemlett benne, akkor megérthető. Nem biztos, hogy teljesen elnéznető, mert tényleg undorító, de megbocsátható, s helyrehozható. Csak tenni kell a dologért.

Az a baj, hogy ebbe a kategóriába főleg fiatalabb tinik írnak. Jó, hogy nem kap a kérdező érettebb választ.

2014. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!