Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem es nagyon kivanom is. Csak ő valahogy rástresszel arra amikor oda kerül a sor hogy szeretkezzünk. Én hatalmas kudarcként elem meg . Eddig kb 4próbálkozás volt. Gyakran ez utan napokig feszült a hangulat. Es en eléggé rosszul viseltem a legutóbbit. Másnap kiakadtam beszelni sem akartam vele. Aztan jött egy regi haver... barát.... elsirtam neki... közben ittunk is . valahogy megartott. vegre erztem hogy valaki nagyon akar. ( barátom is akar csak abban a pillanatban mindig a merevedes elszáll :s ) megtörtént. semmit nem erzek a 3dik személy iránt. Nagyon megis bantam hogy elkeseredesben igy belemenekultem egy ilyen dologba. Tudom hogy soha az életbe nem tennem meg újra. Hiszen tenyleg nagyon imádom őt. nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindenben azt az egy dolgot leszámítva hogy az nem sikerült eddig. Nem mondhatom el hiszen a szerelmemnek nagyon fájna. Mar ennek egy hete... es azóta rájöttem olyan dolgokra hogy ő tenyleg egy kincs es inkabb szenvedek azzal hogy megjavitsam es segitsek ebben neki mintsem valakivel szexeljek puszta elvezetert . mit tegyek hogy ez a bűntudat kicsit is enyhüljön? Nektek erről mi a véleményetek? kérlek titeket : normális hozzászólásokat :s
2014. máj. 16. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

Nyugodtan lepontozhattok kedves fiúk! Rengetegen közületek úgysem jobb a kérdezőnél, sőt... De tisztelet a kivételnek.

Kedves kérdező! Én sem ítéllek el. Ami történt, megtörtént. Megbántad, ésez jó. Mindenki követ el szörnyűségeket.

Ne mondd el a fiúnak, szerintem. Azért, mert kégjobban rá fog görcsölni a szexre, nagyobb kudarcnak fogja megélni. Esetleg próbálkozzatok fokozatosan, ne akarj rögtön rámászni. Sőt. Ne is akarj egyáltalán. Csináld neki te, de ne várj viszonzást. Szép lassan lehet, sikerülni fog. De ahhoz rendszeresen kell intim helyzetbe kerülnötök, nem havonta, kéthavonta.

Ha pedig nagyon nagy a baj, akkor esetleg menjetek el szexológushoz, pszichológushoz, orvoshoz. Szervi vagy lelki okai lehetnek ennek, ki kellene derítenetek minél hamarabb.

2014. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Valamit nem lehet a piára fogni, és hogy te ezt a fazont nem szereted az tuti. Egy nő aki szeret egy férfit totál másképpen viselkedik. Eleve ilyen helyzetben, ilyen nehézségek mellett még jobban a fejében lenne a társa, és eszébe nem jutna mással iszogatni. Egy nő éveket tud egy férfire simán várni..ha kell, nem hogy pár hónapot ne bírjon ki. Nem való neked kapcsolat, maximum egyéjszakás.
2014. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Szakadj meg, r1banc. Még is mit vársz? Dicséretet? Ne akarj párkapcsoaltot, ha már ennyi probláma után félredugsz, mert képtelen vagy megbeszélni vele a dolgokat, akkor inkább hanyagold, legyél r1banc továbbra is, legalább másoknak nem okozol fájdalmat. Szerintem pont az ilyen vielkedés mellett hordozott egyéb magatartásformák miatt feszeng a pasid, szerencsétlen, jobb is lesz neki egy normális p1nálval.
2014. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
11-es: Hát le is pontoztunk XD 0%-ban hasznos a válaszod, de a r1bancmérőd 100%-on áll.
2014. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
semmiképp ne mond el neki szerintem,hanem legyél hozzá türelmes megértő,jobban mint eddig voltál és enyhül sőt a szexuális dogaitok is lehet megoldódnak:)
2014. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Aki nem tud hozzányúlni a nőjéhez, az ne csodálkozzon ha az félrelép, mert ki van éhezve... ami ennyi idő után természetes. A barátodnak meg talán egy jó pszichológus segíthet.
2014. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noydra ***** válasza:

16: Ez egyrészről érthető.

De:

1. Több mint valószínű, hogy a gyerek még szűz teljesítési kényszer alatt, így teljesen elnézhető.

2. Ne nevezze már a csaj a szerelmének, mikor néhány kudarc után már futott is más f.a.szára táncolni.

2014. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem mondod, el attól még simán kiderülhet. Az pedig még csúnyább szakítás lesz.

Meg egyébként is: nem mardos a lelkiismeret?!

2014. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

akarom mondani:


Nem mardos a lelkiismeret, hogy azt az embert veszed hülyére és hazudsz a szemébe, akit _állítólag_ szeretsz?

2014. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szergej55 ***** válasza:
Dobd fel magad nála.
2014. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!