Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az elfojtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az elfojtott féltékenységemmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm most fejezi be a középiskolát és osztálykirándulásra mennek, az osztályában meg van egy csomó erőszakos kis patkány, például mesélte hogy tavaly az egyik részegen követelt szexet tőle, de persze nem járt sikerrel, viszont én már attól is ideg vagyok,hogy valamelyik lekapja, vagy taperolja meg hasonlók, és igen bizalom, ha tavaly nem adta oda magát nekik, úgy hogy akkor nem volt barátja akkor így meg pláne nem fogja, de például ha megfogják a fenekét az ellen nem tehet mert addigra már megtörtént, ugyan így lekaphatják.


Alapvetően nincs bennem féltékenység,ez most jött elő mert "ismerem" azokat a srácokat és tudom,hogy mindnek az lesz a célja,hogy a cerkát bedugják a hegyezőbe az alkohol meg csak adja alájuk a lovat.


2014. máj. 22. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát törődj bele hogy kicsit megfogdossák a fenekét meg itt ott :D
2014. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És ha mondjuk az egyik ilyet orrbagyűrsz vajon mer majd legközelebb ilyen bunkó lenni? És a többi?

Meg kéne védeni a barátnődet az ilyen erőszakos tolakodástól. Alapból nem vagyok az erőszak híve, de van amikor másból nem értenek.

Ha tudják, hogy nyúlkálásért elég komoly verés jár, nem nagyon lesz jelentkező. (működő megoldás, tesztelve :D)

2014. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan ez a legnagyobb bajod?:D és ha a boltba menet vki elkapja? akkor mi lesz?
2014. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
figyi, a csajok 90% ilyenkor nem tesz semmit, szórakozóhelyen is ott röhögtünk haveromml hogy következmények nélkül megfogdoshattunk akárkit, ez egy vicc... szval mond meg barátnődnek hogy nyugottan kioszthat 1-2 pofont ha ugy alakul :) minden azon mulik hogy milyen a csaj, mert ha mindenben benne van és nem veszik komolyan akkor bizony lesz seggrepacsi de ha tudatos akkor nem fogják zaklatni, te meg ne aggódj, egy osztálykirándulás nem egy orgia :)
2014. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsó, már ne is haragudj, de milyen helyekre jársz te, ahol a lányok engedik bárkinek h fogdossák őket?? én is sokat bulizok, de senkinek se engedek ilyesmit.....
2014. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csakhogy én nem leszek ott, szóval most akkor előre vágjam szájba mindet?!Szóval értitek...

Egyébként igen ez legnagyobb bajom (neked meg az hogy nincs barátnőd, de mindegy) a boltba menet nem sok esély van rá,hogy alkoholos állapotban kanos kis 17-18 évesek lekapják a barátnődet, de egy osztálykiránduláson erre nagy esély van.

2014. máj. 22. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem lehet tenni.Tudom szar érzés, de ha megtudod, hogy valaki letapizta verd meg rendesen.(hidd el működik kipróbáltam :D) 18/F
2014. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 igen, pontosan.

Valaki megfogta a mellét. Te másnap odamész a sulihoz. Te voltál igaz? Bumm.

Legközelebb nem fogja meg.

Ez igy működik.

Vagy megvárod, amig részegen megerőszakolják? Mert ez lesz a vége!

2014. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Froncsi ***** válasza:

Nem kell előre lepofozni őket, de a "fenyítés" is eredményre vezető lehet.

Ha olyan a kiállásod, és sorozatgyilkos arccal a srácokkal közlöd, hogy megfelezed a kezük hosszát, ha tapizzák a barátnőd, az is sikeres lehet.

Amúgy meg a barátnődnek javaslok bors/paprika sprayt, ha nem lenne neki.

Amelyik srác ráindul, mehet neki a jutalom. Elég egyet lefújnia, a többi már átgondolja a tetteit :)

2014. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valóban nincs barátnőm, jól látod. Mivel lány vagyok :D:D:D De van pasim. És elgondolkodnék, h együtt akarok-e lenni egy olyan alakkal, aki mindenkitől felt engem.... apropóóóó, bizalom hol van?
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!