Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az elfojtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az elfojtott féltékenységemmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm most fejezi be a középiskolát és osztálykirándulásra mennek, az osztályában meg van egy csomó erőszakos kis patkány, például mesélte hogy tavaly az egyik részegen követelt szexet tőle, de persze nem járt sikerrel, viszont én már attól is ideg vagyok,hogy valamelyik lekapja, vagy taperolja meg hasonlók, és igen bizalom, ha tavaly nem adta oda magát nekik, úgy hogy akkor nem volt barátja akkor így meg pláne nem fogja, de például ha megfogják a fenekét az ellen nem tehet mert addigra már megtörtént, ugyan így lekaphatják.


Alapvetően nincs bennem féltékenység,ez most jött elő mert "ismerem" azokat a srácokat és tudom,hogy mindnek az lesz a célja,hogy a cerkát bedugják a hegyezőbe az alkohol meg csak adja alájuk a lovat.


2014. máj. 22. 15:12
1 2
 11/13 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem is tanácsold a barátnődnek a pofonos reakciót, vagy vegyél neki paprikaspayt. Nem lehetsz mellette 24/7-ben, valahogy magát is meg kell hogy tudja védeni.
2014. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na de álljunk már meg! Én is tanár vagyok, vagyis leszek nemsokára, de a gyakorlatom alatt megtanultam egy-két dolgot, na meg pedagóguscsaládban nőttem fel. És mivel OSZTÁLYKIRÁNDULÁS, ezért a tanárok ott strázsálnak a folyosón, szóval az égvilágon semmi sem történhet!!! Mert ha igen, megy a szülő, és kiveri a balhét!
2014. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem érdekel,hogy fiú vagy e vagy lány, mert olyan buta vagy,hogy a kérdést sem tudtad értelmezni még a leírással együtt sem.


Jobb helyeken úgy működik,hogy ott a tanár.Na ez nem egy jobb hely, sőt mondok jobbat: a fiúk és a lányok vegyesen aludhatnak, nincsenek elkülönítve sem.

2014. máj. 22. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!