Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális viselkedés ez?!

Figyelt kérdés
Ballagásom volt. A barátom ugye dolgozik és mondtam neki, h felesleges azért a pár óráért szabadnapot kivennie,de munka után uzsonnára várom őt (mert mondta h aznap azért eljönne gratulálni ballagásom alkalmából). 4-ig dolgozott és azt gondoltam, h egyből jön, de írta, h még elmegy edzésre és utána siet hozzám. Oké, megértettem, nem is volt ezzel semmi bajom. Fél8-kor vége lett az edzésnek, írt, h 8-ra itt van. Eltelt 8 óra, negyed, fél 9, de sehol semmi. Már írtam neki üzenetet, h hol a francba van, erre 9 előtt írja, h 10 perc és nálunk van. Persze ő csak akkor indult el és fél óra az út hozzánk, szóval negyed 10 körül beesett, majd tök nyugodtan közölte, h ne haragudjak, csak még meccs után megittak egy üdítőt az egyik haverjával és a csaj haverjával+ dumálgattak. Kicsit dühös voltam, mert már el is voltam fáradva + aznap volt a ballagásom is ami nekem fontos volt, vártam, h jöjjön, erre még a haverjaival beül üdítőzni (miközben tudja, h ünnepségemre hivatalos) ami nem gáz, csak akkor szerintem szólhatott volna, h később jön, minthogy meg is ijeszt, mert már azt hittem h valami baja történt... Inkább nem szóltam rá semmit, mert nem akartam a napomat elrontani, de csak szerintem nem volt helyes ez a viselkedés? Amúgy nem tartom rövid pórázon, nincsenek feltételek a kapcsolatunkban, mindig elmehet oda ahová és akivel csak akar, szóval van magánszférája, de most ezt szerintem elszúrta... Azóta ez az eset kicsit böki a csőrömet és megakarom vele már napok óta beszélni.. Vélemények?
2014. máj. 25. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt beszéljétek át, ne tartsd magadban. Nagyon ronda dolog volt ez a barátodtól, gyerekes, komolytalan viselkedésre vall. Ez neked egy fontos alkalom lett volna és semmi komoly indoka nem volt, hogy ennyit késsen.

Ha viszont megismétlődik az eset, vagy hasonló, én nem foglalkoznék vele.


Egy kapcsolatban nem kell, hogy mindent elnézzünk a másiknak, hiszen akkor akár a fejünkre is sz...rhatna.

Viszont nagyon lényeges, hogy odafigyeljünk a másikra, ami a másiknak fontos. Ez most itt nem valósult meg.

2014. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad van és ez pontosan itt nyilvánul meg, h ő kibukott azon, h én "nem megyek" a meccsére, de ő elkésett az ünnepségemről... :) Majd ma meg is beszélem vele.. :)
2014. máj. 25. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!