Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy van barátom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy van barátom, már nem is mehetek sehová, senkivel?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy a suliban, szakmából adódóan sokkal több volt a fiú, olyan 2/3 része az osztálynak. Ebből adódik, hogy a baráti társaságomban is sokkal több a fiú.


7 éve ismerem már őket, mielőtt megvolt a párom, azelőtt sem kezdtem senkivel, akkor nem értem miért baj az ha elmegyek meginni velük valamit (mióta a barátom van, kb 1 hónapban egyszer, és ha csak fiúk mennének, akkor nem is megyek)

Általában maximum ketten-hárman vagyunk lányok, és 3-4 fiú. Azt tudja, hogy volt aki már bepróbálkozott a fiúk közül, de tudja hogy visszautasítottam őket, és inkább maradtam egyedül, minthogy összejöjjek bárkivel, akkor egyértelmű, hogy itt van ő, így még inkább nem tennék semmit más fiúkkal.


Most hogy itt a nyár, lassan elérkezik a velencei tóhoz lenézés, és a Balatonnál kempingezés, tavaly is voltunk, és úgy volt hogy idén is megyünk. Természetesen őt is hívták egyből úgy írták, hogy hozzam ha szeretném. Ő valamiért inni sem jön velünk, az meg hogy egy napot, vagy napokat együtt legyenek kizárt. Egyszer találkoztak fél órára, összefutottunk velük de nem voltak neki szimpatikusak.


Ha megyek rosszul fogom érezni magam végig, előtte is, utána is, biztosan érezteti majd velem, hogy nem kéne mennem. Ha nem megyek akkor is nagyon szomorú lennék, hogy itt ülök a házban, míg ők vízparton jól érzik magukat.


Nem értem miért ilyen, és ha igazán szeret, miért hoz ilyen helyzetbe.. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, és 20 évesek.



2014. jún. 16. 00:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

hát elég gyökér vagyok, de én lázadnék.

ha senkinek nem tetszik csak azért is elmennék a srácokkal. lehetősége volt menni, hozza 1-2 haverját ő is és kész.. kártyázni lehet, együtt is vagytok meg nem is, még csak egymás mellé sem kell vernetek a sátraitok, de mégis 1 campingben vagytok, este pedig tudtok együtt aludni.. mindenre van megoldás csak akarni kell. ha nincs benne akkor forralja az agyát otthon, te meg pancsizol egy jót..

mivel ezen az oldalon vagyunk kötelességem mondani ezt is, ne haragudj:

hehe írj privátot


19f

2014. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

pedig nem kell megértened ha féltékeny lenne... nekem fiúbarátaim vannak mert nem birom a lányok állandó nyávogását, meg eszmecseréiket arról h ki mennyit hízott, de sportolni meg lusta elmenni.. haha.. én egyszer egy haverommal még lagziba is elmentem kísérőként, és a pasim ebből sem csinált problémát. az előzőnek meg az is baj volt, ha szépen öltözködtem. na ott azt hittem h megfulladok. annyit akarok csk mondani h SOHA NE ADD FEL A BARÁTAIDAT MERT AZOK MINDIG OTT LESZNEK DE EGY PASI NEM BIZTOS!!!!!


24L

2014. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasi miatt soha ne hanyagold el a barátaidat! Ne hagyd,hogy kisajátítson. Nem azt mondom,hogy sz.rd le a pasid érzéseit,de igenis érd el valahogy,hogy ugyanolyan viszonyban maradhass a barátokkal,mint a kapcsolatotok előtt,akár fiúk,akár lányok.

Én emiatt rengeteget veszekedtem az expasimmal,konkrétan soha nem tiltott el senkitől,de az ilyen buli előtti duzzogásaival,meg az elejtett lesajnáló megjegyzéseivel kiidegelt.

2014. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyen buli előtti duzzogások vannak nála is, és megjegyzések, nem tilt el semmitől, de nekem ez is éppen elég rosszul esik, hogy ilyen.


Szerintem az lehet a baja, hogy elmegyek, kidobok X ezer forintot, amit akár együtt is elnyaralhatnánk..mert buli előtt is volt már hogy mondta, hogy biztos jó sokat költök majd. Gondolom azért érdekli, mert úgy van vele, hogy együtt is elkölthetnénk azt a pénzt, más tippem nincs.

2014. jún. 16. 11:31
 15/24 anonim ***** válasza:
jajdegáz ez a pasi.. hát nem tudom, de szerintem mondd meg neki h vagy elfogadja és abbahagyja a hülyeségeit vagy kidobod.
2014. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A pénzeddel meg hadd rendelkezz már te,úgy ahogy szeretnél,szerintem semmi köze hozzá. Ja,hogy együtt is elnyaralhatnátok? Szedje össze magát és tartson veled kempingezni. Csak a savanyú képét hagyja otthon.


Szerintem tök alap egy kapcsolatban,hogy a párunkkal együtt elfogadjuk annak baráti körét is valamilyen szinten. Ez nem azt jelenti,hogy szeretni kell őket,meg minden hétvégén együtt sörözni,de legalább ne gátoljon meg abban,hogy te tartsd velük a kapcsolatot és ne vágjon pofákat rájuk. Ha ez nincs meg,az én olvasatomban azt jelenti,hogy engem sem fogad el. Az meg kinek jó?

2014. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
így van, így van.. ez így nem teljesen egészséges, de részben megértem a barátodat is, azért csak fiúkkal elengedni 1 lányt... és mindenki tudja hogy az alkohol milyen hatású.. de meg lehetne oldani, innentől kezdve nem tudok neki igazat adni.
2014. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hétvégére elhívott 2 fiú a velencei-tóhoz.. Nem is tudom hogy mondjam neki :D Inkább azt mondom, hogy lányok is lesznek.

Ő egyébként nem az a bulizós, piálós fajta. A legjobb barátnőmet elfogadja, de a bulizós társaságot nem.


Szerintem az a legjobb megoldás, amikor ő elmegy(nagy ritkán) akkor én egy szót sem szólok, normálisan viselkedem(ahogy amúgy is tenném, de mivel ezt csinálja velem, így szívesen visszaadnám, de nem fogom). Így amikor én megyek, majd a fejéhez verem, hogy ő is elment, és én nem csináltam ezt! :D


Egyébként minden más tökéletes! Ennyiért nem dobom ki. De tény, hogy ez egy elég súlyos probléma, mert szerintem a féltékenységgel az emberek csak rontják a kapcsolatot, és ami jó, azt elrontják.

2014. jún. 17. 17:49
 19/24 anonim ***** válasza:
mindenki tudja, h az alkohol milyen hatású??? hát már bocsi, de nem alkohol, hanem gerinc kérdése a dolog... én is ittam már sokszor a haverjaimmal, de a pasimat sose, egyszer se csaltam volna meg! ha, hangsúúúúlyozom, ha meg is tettem volna, tuti nem egy haverral, aki olyan nekem, mintha az öcsém lenne!!! nem vagyunk állatok, h jajj, ott van egy pasi meg egy csaj, biztos d..gni fognak......
2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

hát látszik is hogy nő vagy.

belemagyarázol csomó olyan baromságot 5 szavamba amiről itt szó sincs.

amúgy meg olvasok itt épp elég olyan esetet hogy matt részegre itta magát a lány utána meg olyan történt amire másnap nem büszke. és nagy francok a fiúk, bírják az italt jobban mint a nők, az eredményt gondolom nem kell részleteznem.

a barátnőm is eljátszotta ezt egyszer, elment házibuliba, leitatták és másnap azt se tudta hol van, 3 éves kapcsolatról beszélünk. úgyhogy nem kérek fejtágítást, tapasztalatból írok nem a kis agyam szüleményeit dobom le.

az meg hogy nem csaltad meg soha a barátod egy elismerendő példa. bár minden nő így állna az élethez, lényegesen nyugodtabb világot élnénk... de ezért elismerésem akármilyen kapcsolatod is legyen/van/volt.

2014. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!