Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy van barátom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy van barátom, már nem is mehetek sehová, senkivel?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy a suliban, szakmából adódóan sokkal több volt a fiú, olyan 2/3 része az osztálynak. Ebből adódik, hogy a baráti társaságomban is sokkal több a fiú.


7 éve ismerem már őket, mielőtt megvolt a párom, azelőtt sem kezdtem senkivel, akkor nem értem miért baj az ha elmegyek meginni velük valamit (mióta a barátom van, kb 1 hónapban egyszer, és ha csak fiúk mennének, akkor nem is megyek)

Általában maximum ketten-hárman vagyunk lányok, és 3-4 fiú. Azt tudja, hogy volt aki már bepróbálkozott a fiúk közül, de tudja hogy visszautasítottam őket, és inkább maradtam egyedül, minthogy összejöjjek bárkivel, akkor egyértelmű, hogy itt van ő, így még inkább nem tennék semmit más fiúkkal.


Most hogy itt a nyár, lassan elérkezik a velencei tóhoz lenézés, és a Balatonnál kempingezés, tavaly is voltunk, és úgy volt hogy idén is megyünk. Természetesen őt is hívták egyből úgy írták, hogy hozzam ha szeretném. Ő valamiért inni sem jön velünk, az meg hogy egy napot, vagy napokat együtt legyenek kizárt. Egyszer találkoztak fél órára, összefutottunk velük de nem voltak neki szimpatikusak.


Ha megyek rosszul fogom érezni magam végig, előtte is, utána is, biztosan érezteti majd velem, hogy nem kéne mennem. Ha nem megyek akkor is nagyon szomorú lennék, hogy itt ülök a házban, míg ők vízparton jól érzik magukat.


Nem értem miért ilyen, és ha igazán szeret, miért hoz ilyen helyzetbe.. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, és 20 évesek.



2014. jún. 16. 00:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ok, az én exem is egy barom volt, mégse fogom ezt rá minden pasira.


nem magyarázok bele semmit, de beszéltél az alkohol hatásairól.


ahhh, az itteni történetekre azért én annyira nem alapoznék, elég gáz emberek járnak ide, tisztelet a kivételnek. leitatás meg... tudod, aki nem akar inni, az nem iszik :D


ja, és pl én jobban birom a piát mint sok pasi :PPP

2014. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
hát en is ugy vagyok vele, hogy az alkohol nem mentseg! amig nem volt baratom, addig is tartottam magam, es nem itatathattak le, nem ittam le magam. Akarmennyire is reszeg voltam, kovettem az elveimet!
2014. jún. 19. 10:20
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen itt mindig mindenki nagyszerű..

Nem akartam általánosítani, de azért egy nő és egy férfi szerintem mindig lepontozzák egymást úgy önmagukban, hogy mégis hogy néz ki.

És előbb-utóbb jönni fog egy helyesebb az aktuális partnernél. És ezek mellé bekerül egy kis lazító ((kiütő)) hatású szesz, akkor annyi minden elvnek....

de már elkanyarodtunk a témától. mint már írtam valahol feljebb, szerintem el kellene hogy engedje a lányt bulizni a fiú, ha már b/\szik velemenni...

a szeszt is ilyen. mindig mindenki nagyon bírja, azt folyton kísérgetem haza az embereket...

2014. jún. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a szeszt:D Viszont meg tudok állni az elégnél.


Ez a 2 pasi elhívott a Velencei-tóhoz szitu azért kicsit cinkes,ha tudná a pasid és féltékeny lenne,megérteném. Mert nem tudhatja pontosan,hogy ezzel a 2 pasival milyen a viszonyod,nekik mik a céljaik veled. Határozottan állítom,hogy létezik olyan,hogy fiú-lány barátság és hiszem,hogy ebbe egy kempingezés,vagy az alkohol sem tud bekavarni. Én is volt,hogy elmentem 5 fiúval kempingezni,mint egyedüli lány,ittunk,strandoltunk,beszélgettünk,zenét hallgattunk,jó,a csipkelődések azok mentek,de ezenkívül semmi próbálkozás. Szóval tök ártatlan volt a dolog. DE ha akkor lett volna barátom,megértettem volna,ha zavarja,sőt féltékeny.

2014. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!