Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó volt vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó volt vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátom 22 éves. Ma van az első évfordulója a párkapcsolatunknak. Barátom jelenleg nyári szüneten van és nem is dolgozik, én viszont 12 órázok reggel 8-tól este 8-ig, emellett szóbeli érettségire készülök. A főnököm kiadta ezt a hétvégét, hogy a vizsga előtt tudjak még gyorsan tételeket átnézni, így barátomnak megmondtam, hogy utoljára péntek este találkozhatunk, mert hétvégén reggeltől estig tanulok. Ebbe bele is egyezett, és még ma délután hatkor írta, hogy 9-kor jön hozzám.

Munkahelyemen egész nap ment a légkondi és délután éreztem, hogy végig szúr a légcsövem, majd iszonyúan kapar a torkom. Egy jó kis torok- és/vagy tüdőgyulladás van kilátásban. Már terveztem mára egy romantikus vacsit, el is készítettem előre, de nem tudtam volna lenyelni a fájó torkommal, ráadásul a hűtőbe volt és jéghideg. Így 20:15-kor beestem hullafáradtan és nekiálltam főzni. Már farkaséhes voltam, mivel utoljára csak az ebédszünetemben, délben tudtam enni egy kis cseresznyét. Közben kicsit ki is csinosítottam magam, hogy ne legyek annyira nyúzott. Nagyon siettem, így 9-re pont kész lettem. Megterítettem. Vártam. Eltelt öt, tíz, tizenöt, majd harminc perc és sehol senki. Ránéztem a Facebookomra és a következő üzenet várt: "Szia szivem, teljesen kiment a fejemből, de megígértem már rég a haveromnak, hogy elmegyek vele sörözni. Bocsi, majd bepótoljuk." - 18:45-kor írta.

Azonnal felhívtam és hallható volt a felháborodottságom, de még visszafogtam magam. Erre hallottam, ahogy a haverja rajtam röhög a telefon végén, kiparodizál és ilyeneket mondott, hogy "Jaaaaaj szegényke".

Mit tehettem volna, összepakoltam mindent és 11-kor beájultam az ágyba. Erre felhív engem hajnali 1-kor, hogy az ablakom alatt van, nézzek ki. Kinéztem, integettem, de mondtam neki, hogy menjen haza, mert anya úgyse engedi be most.

Visszaaludtam, majd apa felvert most fél 3-kor, hogy hányt a macska, takarítsam fel. Felkeltem, és sikerült felélénkülnöm és írtam neki egy üzenetet Facebookon, hogy rosszul esett a mai erre ezt írta: "Képes voltam lesétálni fél órát, még arra a pár másodpercre is, amíg láttál, de oké, te tudod"

Hát, kissé ki vagyok akadva most... Jogosan? Azon gondolkoztam, hogy nem fogom keresni most, hátha észreveszi magát.


2014. jún. 21. 03:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lesz ez így kapcsolat... csóri pasi, ne telepedj rá. A kutya nem kérte, hogy mindent változtass meg... bunkó azért, mert nem tudta,, hogy te ennyire készülsz?
2014. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy beteg vagyok, írtam neki, hogy milyen vacsi lesz, 1 hete meg volt beszélve. Utolsó, te fiú vagy, ugye?
2014. jún. 21. 10:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, én az emellettet olvastam emeltnek :D Azért is lepődtem meg :D

Szerintem most te is érzékenyebb vagy, viszont erre azért neki fel kellet volna készülnie, és nem rádobni még pár lapáttal. Továbbra is tartom, hogy mindketten "hibásak vagytok" a kialakult helyzet miatt. Az érettségi után beszéljétek majd meg a dolgokat higgadtan szerintem, addig meg próbálj meg ne rá, hanem a tanulmányaidra koncentrálni. Sok sikert! :)

2014. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem, én 38 éves nő vagyok, és nálad egy évvel fiatalabb lányom van, aki remélem, nem fog így viselkedni...
2014. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!