Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A volt páromról van szó. Már több éve szakítottunk, nem is beszéltünk. Pár hónapja el kezdtünk beszélgetni, majd egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Szex nem volt. A gond az hogy neki van egy barátnője akivel együtt lakik. Minden rendben lenne csak nem szereti úgy azt a lányt. Teljesen elhidegült tőle szex sincs. Viszont egyelőre nem tudja lezárni mert sajnálja a lányt nincs hova mennie a csajnak munkája sincs. Én egy ilyen titkos szerető státuszba kerültem titkol a csaj előtt hogy naponta hívkál és amikor csak lehet és nincs lebukásveszély velem találkozik és ölelget puszilgat. Hiteget hogy lezárja azt a kapcsolatot és velem akar lenni csak legyek türelemmel adjak időt amíg lezárja. Mit tennétek a helyemben? Megmondtam neki hogy engem az sem érdekel ha a csajjal marad de akkor hagyjon békén, ilyenkor könyörö hogy várjak.
2014. jún. 28. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jaj lányok, nem értitek!


tudod mit mond? amit hallani szeretnél... mert ha azt mondja, hogy a barátnőjével minden rendben van, csak simán szeretőt is akar, akkor már kevésbé imponál a dolog neked, mintha azt mondaná, hogy baj van és már rég rossz és veled jó... (mer' attól még, hogy jó egy kapcsolat, lehet másra is vágyni.. telhetetlenségnek hívják)


F20

2014. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!