Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat, akkor kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat, akkor kapcsolat, ha facebookra is feltöltenek képet?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de már olyat is hallottam, hogy egy kapcsolatban ki kellene kerülnie képeknek a facebookra. KELL?

Nem azt mondom, hogy hosszú kapcsolatban ne legyen fenn, de mióta meghatározó egy kapcsolatban, annak minőségében a facebook?

Egymásnak vagy a külvilágnak élnek az emberek?


Szerintem az elején még nem kell teleszórni az fb, később már mehet ki, de akkor se legyen követelmény, és sajnos páran így gondolkoznak.



Egyetértetek velem, vélemény?



2014. júl. 1. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy ki mire és hogyan használja a közösségi oldalt. Az emberek többsége azért heti rendszerességgel posztol oda valamit, így pedig véleményem szerint praktikus annyira felvállalni a másikat, hogy említést teszünk a jelenlétéről (nyilván eleve a közös fotókon és egyéb állapotfrissítésekben amúgy is ott van az illető). Én például marketingre (is) használom a Facebookot (részben ez a munkám)így amúgy is viszonylag rendszeresen posztolok. Van aki viszont azon kívül, hogy jelen van a közösségi oldalon és havonta 1x belép megnézni kik keresték azok közül akiknek nincs meg az egyéb elérhetősége, nem hiszem, hogy felróható, hogy miért nincsenek közös képek/állapotmegosztások.


Van egy réteg aki dacból (valamilyen magyarázata biztosan van) nem regisztrál a Facebookra. Ezzel semmi baj nincs, volt élet a Facebook előtt is és a többség nélküle is képes párt találni magának. Aki viszont dacból nem regisztrál és nélküle képtelen ismerkedni...az életképtelen. Olyan mint az a kérdező aki "csakazértse" csatol fotót az önéletrajzához és ezzel igazolva érzi, hogy a világ a szemét mert neki nincs munkája. Lehet, hogy szemét a világ, de a természetes szelekció azokkal kezdődik akik nem tudnak alkalmazkodni hozzá. Jól elkanyarodtam, megyek lefotózom az alvó menyasszonyom és kiposztolom Facebookra.... :D

2014. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem...akkor kapcsolat egy kapcsolat, ha a facebook mellett twitterre is tuti biztosan feltesztek egy képet! -.-"


Egyébként igazad van, teljes mértékben!

2014. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!