Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is haragít a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is haragít a tudat, hogy akármilyen nőt is választotok barátnőnek, az már csak "maradék" a gazdagok, üzletemberek után?

Figyelt kérdés
tehát a legszebb, legszexibb lányok a pénzre hajtanak, tehát első célpontjuk a gazdagok - üzletemberek, igazgatók, bankárok stb. Tehát egy lány a szépségével gazdag pasira, ezáltal sok pénzre tehet szert és ha van módja, ki is használja ezt. Ezek után jönnek sorba az egyre alacsonyodó kategóriák, tehát igazgatók, tulajdonosok, kereskedők stb. Te melyik kategóriában vagy? én sajnos csak középosztályból származom, szóval jó alsó kategória az, szép lány itt nagyon kevés van :(

2014. júl. 7. 00:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
szerintem te már direkt vagy h_ülye. :D most már biztos.
2014. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Kezdjél ismerkedni olyan "akciós" lányokkal, akiket nem látsz kimondottan rondának, és akik elfogadnak téged így ahogy vagy. Anyagi helyzeteddel és természeteddel együtt. Ha minden jól megy, rájössz majd, hogy a hozzádillő akciós lány jobb nő mint azok a "legszebb, legszexibb" nők, akik számára csóró vagy. Ha hiszed ha nem, még vonzóbb is lesz.
2014. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Engem nem,mert én is nagyon jól keresek és fogok is,ezért hajtok teperek.

És van igazság amit mond a kérdező,mert egy hiperszexy csinos fullos csaj,aki nem ,,hízik egy dekát sem",imád dugni,jól néz ki.

Ott igenis rengeteg zseton kell.

Csinos testet,fullos csajt,a jó ruhákat nem adják ingyen erre sokat kell költeni.

Nem feltétlenül a nőre,hanem magadra kell aztán rengeteget:

-Konditerem

-Kaja

-Fodrász

-Szolárium

-Nagyon jó ruhák

-Cipők


Ezek minimum 250.000Ft havonta.

Úgy,hogy igen a tiptop sunákhoz kell sok pénz,minnél gyengébb kaliberű,ha nem hipercsinos,akkor egyre kisebbek az igényei.

DE nézzetek szét,minnél jobb nő annál nagyobbak az igényei.

Ez van fogadd el,kezdj el teperni és hajtani.

Én is ezt teszem,még 1-2 év konkrétan rohangálhatok a ,,nemi beteg gondozóba" :) :D

Képletesen értve.

Sokat kell magadra költs rengeteget én csak tudom,egy Hugo Boss cipő 100.000Ft legalább pl.

2014. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!