Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is haragít a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is haragít a tudat, hogy akármilyen nőt is választotok barátnőnek, az már csak "maradék" a gazdagok, üzletemberek után?

Figyelt kérdés
tehát a legszebb, legszexibb lányok a pénzre hajtanak, tehát első célpontjuk a gazdagok - üzletemberek, igazgatók, bankárok stb. Tehát egy lány a szépségével gazdag pasira, ezáltal sok pénzre tehet szert és ha van módja, ki is használja ezt. Ezek után jönnek sorba az egyre alacsonyodó kategóriák, tehát igazgatók, tulajdonosok, kereskedők stb. Te melyik kategóriában vagy? én sajnos csak középosztályból származom, szóval jó alsó kategória az, szép lány itt nagyon kevés van :(

2014. júl. 7. 00:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
89%

"Ebből kutatások, vizsgálatok, minták voltak elvégezve, és ebből jutottak erre a következtetésre. Hisz ha össze is jön egy csaj egy közepes anyagi helyzetű pasival, akkor is nagy "költekezés" várhat rá: elvinni étterembe, moziba, vásárolni neki, ajándékot venni, hazavinni kocsival stb. Ez higyjétek el nagyon sok pénz, a nők nagyon de nagyon szeretnek shoppingolni!"


- Ha lett volna már normális párkapcsolatod, nem "statisztikákat" szajkóznál.

Nekem van kocsim, minek hurcolásszon a pasi? Utálok vásárolni. Mozi étterem jöhet de otthon is szívesen főzök, és amíg nem élünk nagyon együtt addig felesbe a költségek. És ez sokakkal így van nem minden nő várja, hogy kinyalják a se]]ét. Én pont úgy látom, hogy nektek ez kell ha egy nő erős önálló és tudja mit akar attól meg menekül a többség. A másik meg, hogy csinos nő az kéne csak a fenntartási költség az nem hozzá, valaki nem csak úgy lesz ápolt és csinos azért tenni kell és költeni is kell rá.

2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
97%

" a nők nagyon de nagyon szeretnek shoppingolni!"


Én is imádok vásárolni, főleg ruhákat és parfümöket, de soha a büdös életben nem kellett nekem ehhez férfi. Nem tudod elképzelni, hogy egy MEGVESZI MAGÁNAK? :D

2014. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Gyerekek, figyeljetek csak, milyen hiperértelmes privátot írt a kérdező:



"Az üzenet szövege: hát igen, mivel lemondtál a szépségről, kinézetről mert a kereteid korlátozottak, és ezért csak alsóbb kategóriás csajt kaptál a jobb helyett... Szóval muti már képet róla"


:DDDD

2014. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 Noydra ***** válasza:
89%

Kérdező: 3 éve vagyok bnőmmel együtt és sokszorosan többet költött Ő kettőnkre, mint én. Azt az elvet vallja, hogy ami pénz az övé, az az enyém is. És fordítva.

Szarul érzem magam így, de még nincs önálló keresetünk és Ő jut több pénzhez, ezért ez a helyzet. Igazából ha egyenlőbe akarnék kerülni vele egymásra költésbe, akkor az első munkám 12 havi keresetét csak rá kéne költenem.:D


Na, ilyet b.as.ztál már? Nem hát, mert nem csak ezt, de semmit és senkit se.

Csak mondod a hülyeségedet te is, statisztikákat örökérvényű igazságnak beállítva, mint az összes hozzád hasonló.

Tapasztalatod meg mínuszban, mert amit mondanak, annak is az ellenkezőjéhez ragaszkodsz beteges módon.


Várom messzemenő észrevételeidet.

2014. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
53-as: mint mondtam több privátot is kaptam, ezért összekevertem. Meg miaz már hogy kirakod ide a privátot? Azért írtam hogy csak te meg én tudjunk róla, ez azért van kitalálva.
2014. júl. 7. 19:30
 56/63 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy eltévesztetted a nemem, hanem az undorítóan sekélyes gondolatok, amiket leírtál.
2014. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Kérdező, én érteni véllek valamilyen szinten. Te a "legszebb, legszexibb lányok" alatt valószínűleg azokat a nőket érted, akik nagyon adnak arra, hogy hogy néznek ki, és sok energiát fordítanak rá. Jóval többet mint a nők többsége, és sikerül is végül látványos eredményt produlálniuk. Ez az a kategória, akikhez a férfiak többsége oda se mer menni. Azért is kapsz itt hideget meleget, mert az itt válaszolók többsége, aki gondolom nő, utálja ezt a típust, konkurencia nekik.


Különböző okok miatt válnak nők ilyenné. Nemcsak azért mert pénzéhesek, lehet, hogy éppen mert gyerekkorukban rondák voltak, vagy annak érezték magukat és most kompenzálnak.


Sok nő azért elvárja, hogy a férfi ne keressen nála sokkal kevesebbet. Ebben igazad van, hiába mondja a többi válaszoló, hogy nincs így. Én is tudok ellenpéldát, pont a két ilyen "tökéletes nő" nőismerősömnek elég gáz barátai voltak.


Csakhogy az elégedetlenséged közben te magad is durván szelektálsz a nők közül, csak azok tetszenek, akik naponta minimum 2 órát ülnek a tükör előtt. Ha neked ilyen igényeid vannak, akkor miért nem fogadod el, hogy a nőknek is van olyan igényük, hogy a párjuk lehetőleg keressen jól. Nem feltétlen azért, hogy legyen pénz amit a nő elkölthet, hanem azért, mert ez is egy jelzés, hogy a férfi életrevaló, ami vonzó egy nőnek. Szóval a probléma az, hogy teljesen egyoldalú a véleményed, és ezt nem is nagyon fogod fel. Ahhoz, hogy boldog legyél egy nővel, nem kell hogy tökéletes legyen, elég az is, ha nincs benne semmi kiábrándító.


És nem mellékesen ahogy 56 leírta, a napi két óra tükör előtt ülés stb., az bizony költéges dolog.

2014. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Javítás: nem 56, hanem az 51-es hozzászóló, írta, hogy költséges dolog úgy kinézni, mintha most lépne le egy újság címlapjáról.
2014. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

"Különböző okok miatt válnak nők ilyenné. Nemcsak azért mert pénzéhesek, lehet, hogy éppen mert gyerekkorukban rondák voltak, vagy annak érezték magukat és most kompenzálnak. "


Vagy esetleg szimplán szeretnek igényesek és szépek lenni, mert hozzájárul, hogy jól érezze magát az ember. Nem kell mindenbe belelátni ilyeneket...

2014. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:

57-es: végre egy normális komment! Üdítő látvány a sok "negatívum" között :)


Szerintem nemcsak én szelektálok a nők között, hanem mindenki. És akinek van keretje, az szelektálhat továbbra is, akinek nincs, annak be kell érnie azzal ami maradt. Ez így van a vásárlásnál is - minél több pénzed van annál több, minőségibb dolgot vehetsz és válogathatsz közöttük, és nem kell kiszámolgatnod hogy a legolcsóbb, legakciósabb árut vedd meg, ilyen egyszerű.

2014. júl. 8. 00:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!