Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is haragít a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is haragít a tudat, hogy akármilyen nőt is választotok barátnőnek, az már csak "maradék" a gazdagok, üzletemberek után?

Figyelt kérdés
tehát a legszebb, legszexibb lányok a pénzre hajtanak, tehát első célpontjuk a gazdagok - üzletemberek, igazgatók, bankárok stb. Tehát egy lány a szépségével gazdag pasira, ezáltal sok pénzre tehet szert és ha van módja, ki is használja ezt. Ezek után jönnek sorba az egyre alacsonyodó kategóriák, tehát igazgatók, tulajdonosok, kereskedők stb. Te melyik kategóriában vagy? én sajnos csak középosztályból származom, szóval jó alsó kategória az, szép lány itt nagyon kevés van :(

2014. júl. 7. 00:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
95%
Az általánosítás önmagában tévút.
2014. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
91%
Retard vagy. Én kikúrt csóró vagyok mégis nagyon szép barátnőm van. Nem is lehetne tőle szebb. Még ha csak objektíven nézem, nem úgy h szerelmes vagyok belé, akkor is nehéz lenne találni tőle szebbet.
2014. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
20-as: de sok pénzt még nem :)
2014. júl. 7. 01:24
 24/63 A kérdező kommentje:
cicamica: akkor privátba képet hadd nézzem hogy tényleg szép-e!
2014. júl. 7. 01:25
 25/63 anonim ***** válasza:
97%
francot nem érdekel. igaziból az a vicc, hogy magadból indulsz ki, szóval te vagy szánalmasan anyagias, nem pedig a komplett női társadalom. :D
2014. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
25-ös: ez is általánosítás hogy az egész női társadalom. írtam fentebb, hogy nem mindenkire érvényes, de viszont már a mai nők jelentős hányadára igen. És amúgy szerintem mindenki anyagias ha csak egy kicsit is hisz ki nem akarna gazdag lenni?
2014. júl. 7. 01:28
 27/63 anonim ***** válasza:
95%

én nem akarok. elég ha nem vagyok csöves, és nem kell aggódnom a számlákért.


ettől függetlenül esélyes, hogy jól fogok keresni, de nem ezért választott azt a szakmát, amit tanulok. :D

2014. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
95%

Bennem sem fogalmazódott meg olyasmi, hogy gazdag akarok lenni. Más farkával verni a csalánt meg főleg nem akarom.

Én is tudok tanulni, dolgozni, életet felépíteni, nem csak egy férfin lógva tudok pénzhez jutni, ha mégis úgy adódna, hogy elsődleges szemponttá válnának az anyagi javak az életemben.

2014. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Ez elég nevetséges hozzáállás hogy csak annyira akarsz gazdag lenni hogy ne kelljen aggódni a számlákért. Neked ez elég? ez minden amit el akarsz érni? sztem törekedj a tehetősebb életvitelre, azt ajánlom :D
2014. júl. 7. 01:36
 30/63 anonim ***** válasza:

Egy nem pénzre hajtó nőnél csak kicsit van nagyobb esélye egy gazdagnak mint egy átlagvagyonosnak. Úgyhogy ha szó szerint vesszük akkor igazad van abban, hogy a maradékból kell választani, csak éppen ez a maradék kb. 98%, vagyis sokat nem fog befolyásolni az életedben az a pár hiányzó nő.


Ha hozzátesszük, hogy az értelmesebb gazdag pasi mindent megtesz, hogy elkerülje a pénzre hajtó nőket, akkor nem biztos hogy irigyelni kell őket ilyen szempontból.


Ha pénzre hajtós nőket szeretnél, de nincs pénzed, akkor menjél prostikhoz, annyit össze tudsz szedni, hogy időnként megtehesd. Sőt ha tényleg középosztálybeli vagy, bár szerintem ezt a fogalmat félreérted, akkor teljes állásban is foglalkoztathatsz egyet.


Egyébként meg elkezdhet mindenki sírni, hogy neki rosszabb a külseje, ő buta, ő rosszabb természetű, ezért neki csak a maradék jut.

2014. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!