Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is haragít a tudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is haragít a tudat, hogy akármilyen nőt is választotok barátnőnek, az már csak "maradék" a gazdagok, üzletemberek után?

Figyelt kérdés
tehát a legszebb, legszexibb lányok a pénzre hajtanak, tehát első célpontjuk a gazdagok - üzletemberek, igazgatók, bankárok stb. Tehát egy lány a szépségével gazdag pasira, ezáltal sok pénzre tehet szert és ha van módja, ki is használja ezt. Ezek után jönnek sorba az egyre alacsonyodó kategóriák, tehát igazgatók, tulajdonosok, kereskedők stb. Te melyik kategóriában vagy? én sajnos csak középosztályból származom, szóval jó alsó kategória az, szép lány itt nagyon kevés van :(

2014. júl. 7. 00:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
39-es: persze már ásom is, hozd az ásót :)
2014. júl. 7. 02:00
 42/63 A kérdező kommentje:
40-es: azért vagyok ostoba, mert gazdag akarok lenni? hát akkor nagyon-de-nagyon sok ostoba ember van a világon...
2014. júl. 7. 02:01
 43/63 anonim ***** válasza:
55%
kezdetnek megtenné az is, ha megtanulnál helyesen, igényesen írni. :)
2014. júl. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Nem azért. Az meg, hogy ez jött le neked, hogy ezért mondom, csak egy újabb bizonyíték az ostobaságodra.
2014. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
43-as: szóval nemcsak próféta vagy, hanem nyelvtan-náci is? vigyázz túl ne vállald magad...
2014. júl. 7. 02:06
 46/63 anonim ***** válasza:
Mar megint kezded a rinyalast? Nem unod meg hogy minden heten felteszed ugyanazt a hulye kerdest? Szanalmas vagy.
2014. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
89%
Csinos nőnek tart a környezetem, de sosem motivált a pénz párválasztásnál. Én jó körülmények közül jövök és a végzettségem/munkám stb. sem középosztálybeli mégis az eddigi barátaim nem voltak túl gazdagok (ellenben intelligensek, udvariasak és törekvőek), sőt engem sose zavart, hogy én viszem őket valahova mert nekem van kocsim. Ennyit arról, hogy a minden csaj a gazdagok lába elé veti magát. Marha szánalmas vagy kérdező egy ilyen lelki nyomorékot bottal se piszkálnék meg...
2014. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
97%
Hahahahahahahahahaha, de szeretem az ilyen kérdéseket. :D Én magam nem mondanám kifejezetten szép nőnek, de a férfiak szeretnek. Volt már üzletember pasim is és egy csóró is, meg átlagos is. Abszolút nem ezen múlik. Én teljesen jól vagyok a saját keresetemből, nem érdekel a leendő párom pénze, csak azt számít, hogy szeresse, amit csinál és legyen szorgalmas.
2014. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
97%
En anno csoro egyetemistakent, buszberlettel a zsebemben felszedtem az evfolyam egyik legjobb nojet :) Az igaz hogy utana el is kellett vennem felesegul, de valamit valamiert :)
2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
47-es: ok, lehet te beleesel abba a szűk körbe aki nem a pénzre hajt, de manapság már a nők többsége igen. Ebből kutatások, vizsgálatok, minták voltak elvégezve, és ebből jutottak erre a következtetésre. Hisz ha össze is jön egy csaj egy közepes anyagi helyzetű pasival, akkor is nagy "költekezés" várhat rá: elvinni étterembe, moziba, vásárolni neki, ajándékot venni, hazavinni kocsival stb. Ez higyjétek el nagyon sok pénz, a nők nagyon de nagyon szeretnek shoppingolni!
2014. júl. 7. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!