Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom megakarja magát ölni, ha szakítok vele?

Figyelt kérdés

mondtam neki,hogy vele maradok.....

annyira már nem szeretem,de még szeretem azért,de ebből hosszútávú kapcsolat nem hiszem hogy lenne.Lehet lehetne,ha nem akarna velem járni az egyik haverja,aki megtetszett nekem.Ha ezt megtudná a barátom....nem tudom mit csinálna.Amugy nem olyan jó barátok ők.Én egyre inkább kezdek a haverjához vonzódni.


2010. jan. 8. 15:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szeretem még valamennyire és félek hogy megbánom a szakitást.NEm igazán direkt ezzel zsarol h megöli magát,hanem mindenre azt mondja hogy majd jön vonat....és elmondta h nem bir nélkülem élni,meg mindenki utálja,én vagyok neki csak.Nem szánalomból maradok vele,mert szeretem még egy kicsit,de már annyira nem.
2010. jan. 8. 16:05
 22/28 anonim ***** válasza:
(15:26-os) Én is azt hittem, hogy nem szánalomból vagyok vele, hanem mert szeretem még. Később jöttem rá, hogy az igazi szerelem az valami egészen más.
2010. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele!!Normálisan üljetek le beszélgetni és mond el neki hogy te nem akarod tovább és ez végleges döntés!
2010. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ennyire kevés ember van, aki tudja, mi a különbség a szeretet és a szerelem között? A szeretet lehet önzetlen, a szerelemben viszont benne van vastagon az önzés. Igen, én meghalnék a lány nélkül, mert nekem ennyit jelent, és igen, mert nélküle nem tudom elképzelni az életem. Lehet gyengeség, lehet szánalmas, de ez van. Én úgy érzem, egyek vagyunk.
2010. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

17:00!


Persze ez mind szép és jó, hogy "meghalnék érte" "nem tudom leélni az életem nélküle" stb stb stb!

De tudod két embernek meg kell maradni külön-külön is!

És az igaz, hogy a szerelemben ott van valamennyire az önzés, de ez akkor is szánalmas, ha valaki öngyilkossággal zsarolja, manipulálja a másikat!

Az olyan kapcsolatok, amelyekben a párok egymás nélkül nem tudnak létezni, szar..

Mert...gondoljunk csak a zsákban futásra...ha egyikük elesik...a másik sem tud haladni..., tehát az ilyen támasz-kapcsolatok nem párkapcsolatok...!

Egy hiteles, kiegyensúlyozott ember jól tudja magát érezni egyedül is, és nem csak akkor ha van mellette valaki!

Ha szeretek valakit...szerelemből(!), és azt látom, hogy a másik boldogtalan velem, el tudom engedni..., nehezen ugyan, de elengedem, mert tudom, hogy én nem adhatom meg neki azt a boldogságot, és nem kezdem el zsarolni...!


Amúgy a kérdezőt már nem értem...: A kérdésben még azt írja, hogy nem szereti a párját, vagy is nem szerelemből, meg hogy össze akar jönni/vonzódik egy másik sráchoz..., utána meg azt írja a kommenteknél, hogy hát de még szereti blablabla. Én ebből azt szűrtem le kicsi lány, hogy félsz lépni, és itt most nem csak az öngyilkolósdiról van szó, hanem egyszerűen félsz lépni, és a megszokás tart erős kézben...!


Remélem, nem bántottam meg senkit...! Nem állt szándékomban!

és kis csaj: Merj boldog lenni, és változtatni!

2010. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy videózza le aztán küld be puruttyára!
2010. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
17:19 - Én akkor mindent megteszek, akár még változok is a kedvéért, hogy boldoggá tegyem. Normális keretek között.
2010. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
bocs de szemét dolog, vele jársz elviekben szereted de a haverja tetszik? ennél nagyobb gusztustalanság a földön nincs...gyors szakits a csávóddal ne szenvedj tovább az ő érdekében
2010. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!