Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom megakarja magát ölni, ha szakítok vele?

Figyelt kérdés

mondtam neki,hogy vele maradok.....

annyira már nem szeretem,de még szeretem azért,de ebből hosszútávú kapcsolat nem hiszem hogy lenne.Lehet lehetne,ha nem akarna velem járni az egyik haverja,aki megtetszett nekem.Ha ezt megtudná a barátom....nem tudom mit csinálna.Amugy nem olyan jó barátok ők.Én egyre inkább kezdek a haverjához vonzódni.


2010. jan. 8. 15:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
beszélj a közös barátaitokkal, szüleivel (ha jóban vagy velük), h figyeljenek rá- ennyi amit tehetsz, és szakíts
2010. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen van olyan lány akiért feláldoznám az életemet, ha arra kerülne a sor. Hülyeségnek hangzik, de így van, ha ezen múlna, hogy ő vagy én éljek tovább, pedig nem is járunk... De azért, mert elhagy öngyilkosnak lenni...
2010. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiadtam az útját valakinek. Erre beállított hozzám, elbúcsúzni, "végleg", mert ő most begyógyszerezte magát....

Annyira azért elővigyázatos volt, hogy egy kis gyomormosással megússza....

A szitu nagyon hasonló volt a Tiédhez - ezért is írok-, ők is "haverok" voltak, mármint a mostani párommal (aki egyébként 9 éve a szerelmem, 6 éve a férjem).

Szánalomból ne maradj vele!!!

2010. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megöli magát mert elhagytad akkor az nem a te hibád, hanem, hogy egy hülye f*sz. De csak a szája nagy, ezzel próbál magához láncolni "érzelmi zsarolás". Ne engedj neki.
2010. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
engedd el a füled mellett, ha megteszi megteszi. nem bonyolult
2010. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen ÉRZELMI ZSAROLÁS!!!

Én szakítanék a helyedben, az ilyen úgy se teszi meg, de ha mégis, akkor is mi van? Nem maradhatsz vele szánalomból...!

Sajnos ilyen az élet..., és ezt el kell fogadni..., még neki is!

Ha szeret, akkor elenged...!

2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak megijeszteni, de én volt barátom megtette:'( pedig én szerettem:'( csak megcsalt és emiatt szakítottam vele:'( és nem akartam még egy esélyt adni neki:'( már nagyon nagyon bánom:'(
2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15:31!


Ha szeretett, akkor mi a f@szért csalt meg??? érdekes...

Egyébként meg ha meg is teszi...kit érdekel, könyörgöm ez az élet rendje, csalódunk folyamatosan, de ne várja el egy másik embertől, hogy tegye tönkre az életet, maradjon vele szánalomból...!

2010. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ez szemét húzás, és, hogy te szakítassz vele. Ezután, ha ő keres ne vedd fel, ha át akar menni ne nyiss ajtót, msn-ről töröld le mert képes a szem. üzivel is szemétkedni. Elöbb utóbb rájön, hogy nem tud elérni és abbahagyja. Azután már semmi nem lesz. Hogy megöli-e magát azt nem fogod már megtudni. De, ha meg is teszi akkor az az ő döntése volt, mert képtelen azt felfogni, hogy hülye.
2010. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged hogy ő mit akar?:O Az a fontos hogy azt tedd ami neked jó...
2010. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!