Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy 15 éves haverom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok. Eddig mindig nálam idősebb pasijaim voltak, mert még a velem egy korúak is azon a szinten vannak hogy elérték-e már a max szintet a számítógépes játékba.(tisztelet a kivételnek) Mondjuk ez a srác viszonylag felnőttesen viselkedik és igazából simán kinéz 20-nak. Meg nagyon felnéz rám és kb úgy bánik velem mint egy hercegnővel, ami nagyon bejön, de nem tudom hogy mit csináljak. Nem akarom megbántani, de ebből szerintem már nem lehet kijönni jól akárhogy is döntök. Ha együtt vagyunk senki nem mondaná meg hogy fiatalabb nálam, de attól még az. És az is kicsit gáz hogy én már viszonylag önálló vagyok, külön élek anyáméktól, őt meg ha átengedik félpercenként hívogatja az anyja hogy mit csinál meg mikor megy haza. Ha pár évvel idősebb lenne vagy én lennék annyi mint ő tuti összejönnék vele. De így... nem tudom mi legyen. :S Ti mit tennétek a helyembe?
2014. júl. 16. 11:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, és összejönnék vele, de igazából az utolsó barátomnál megfogadtam hogy nem jövök többet össze olyan pasival akinek az anyja 100 kilométeren belül lakik. Nem egy kapcsolatom ment már úgy tönkre hogy anyucinak nem feleltem meg és addig cseszegette a barátomat míg végül teljesen tönkretette a kapcsolatunkat. És most megint hasonló helyzet áll fönt, de igazából szívesen megpróbálnám vele.
2014. júl. 16. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!