Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelt kérdés

Előre leszeretném szögezni hogy a kérdés nem egy csalódás következménye, nem gyűlölöm a nőket, egyszerűen tapasztalom ahogy sokak mások is, és nem egyszer már egy-egy nő ismerősöm is bevallotta.


Sok nő mindig eldobják elutasítja azt akivel neki jó, ami teljese irracionális, hisz ebben mi az élvezet. Sosem azt akarják akit nekik "kéne" (logikusan), vagy akit akarnak, azt eldobják miután megkapták. Ebben hol az értelem? Továbbá az is feltűnt hogy a nők szeretik ha kicsit alázzák őket ---> Egy csomó nő a bunkó nagyszájú férfiakra bukik. Persze vannak indokok mellettük, nem ítélem el ha őket választják mert ettől lehetnek jó fejek, de aki bunkó és nem tiszteli a párját lesz*rja az alapvetően rossz akárhogy nézem.


Nos? A kérdés adott.


2014. júl. 18. 19:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

" nem közömbös számodra az illető, aztán egy pillanat alatt valami miatt teljesen megváltozik benned valami és volt/nincs szikra köztetek"


Ilyen nem igazán létezik. Az a szikra akkor ott sem volt a részéről. Esetleg tetszettél, vagy szimpatikus voltál neki, de ahogy jobban megismert, nem alakult ki, nem mélyült el benne a dolog és rájött, hogy mégsem érdekled.

2014. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez nem csak neked tünt fel.Egyszerüen egy részük ilyen.El kell fogadni,vagy ezeket el kell kerülni.A CSapd le csacsi című filmben a férj igy fogalmazott:"Túl sokáig voltál vidéken,nem fejlődött ki az agyad".
2014. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mi kell a nőknek, honnan tudod, melyik partnerük az, aki ezeket képviseli/nem képviseli?

A nők nem szeretik, ha alázzák őket, viszont egy bántlamazó kapcsolatból nagyon nehéz kilépni, és sokan nem is mernek, de igazából nem a bunkókat szeretik, hanem az ideológiátlan, unalmas, papucsokat nem szeretik.

2014. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
25%

A kérdésedre megadtad a választ,azért mert buták!

Ezek a nők tényleg sötétek és nem értékelik sem a lelküket,sem a testüket,de el kell,hogy mondjam az álompasijuk sem egy észlény,úgy,hogy összepasszolnak-hidd el. Akik ilyen kapcsolatban élnek,hogy a párjuk tiszteletlen és megalázó,hidd el legtöbb esetben nem is érdemelnek más milyet. Lehet engem ó-divatúnak nevezni,de pl:egy nőnek nem kötelező orálisan szexelni,oda térdelni a férfi elé és lenyelni a .......,hogy a szeretett 'pasi meg könnyebbüljön,vagy otthon mosogatni még a párja kocsmázik,csajozik. Személy szerint soha nem választottam ilyen barátot,a párom tisztel és nem alázott meg soha,nem is vágyom alantas szerepre semmilyen téren.

Tényleg sok nőnek nem kihívás egy rendes pasival élni,együtt vannak a pénze miatt és közben a rossz fiúkról álmodoznak,ilyen is van. Meg olyan is aki nem cserélné le semmiért a rendes,kedves párját!

2014. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
11-es de nagyon sokszor létezik. A nők úgy viselkednek minden egyes találkozáskor mint egy randin, ergo a szikrának meg kell lennie. Csak közbe más pasikkal is kavargat és miegymás. Ha te ezt nem elégelnéd meg ez ugyanígy folytatódna nem lépne le, csak ha választás elé állítod őket sohasem téged választanak. Tipikusan hasonló a barátzone csak itt több van barátságról hogy tőled mind azt megkapja amire szüksége van, viszont más vágyait mással éli ki. Hasonlít mint ha barátként kezelni, viszont inkább eszköznek hívnám ez esetben az alanyt és amikor választani kell, akkor nem hinném hogy a másik lenne a logikus. Hidd ez ez abszolút valós eset, ez akár fél évig is elhúzódhat vagy tovább, ilyen esetben persze hívhatjuk a férfit papucsnak, de az érzések és a naivság nagy úr, ezt ki kell tapasztalni.
2014. júl. 18. 22:16
 16/30 A kérdező kommentje:
13 Ki mondta hogy tudom mi kell a nőnek? Tudni nem tudom de sejtem, de most hogy jön ez ide. A kommunikáció 80% a testbeszédből áll, a tested reagál a legtöbb dologra, és azért lelehet vonni a következtetések, eleve miért akarna találkozgatni egy lány úgy hogy tudja hogy én kapcsolatot akarok vele, én azt gondolnám ha ő is találkozgatni akar akkor ezt elfogadja, vágyik a társaságomra mert jól érzi magát, ergo kell neki hisz ha nem kellene akkor nem keresne. Van ilyen. Az alázást nem pedig a bántalmazásra értettem, úgy is lehet alázni hogy néha-néha lekezelően viselkedik veled, hogy nem figyel rád, és ne tagadjuk ezer egy ilyen félnek van barátnője, ezer egy ilyen példa van mikor ezt választják és ezt ahogy írtam több nő is mondta már nekem, hogy igen kicsit szeretik ha érzik hogy nem ők a dominánsak amivel alapvetően talán nincs is gond, de semmiképp sem gondolnám racionálisnak minden esetben. Ezt ne konkretizált fizikai bántalmazásra.
2014. júl. 18. 22:20
 17/30 anonim ***** válasza:

Amit te szikrának gondolsz az első randin, az csupán érdeklődés. Sajnos rosszabb esetben néha játszadozás is, ha nem korrekt a lány.

Ha pedig mást választ, akkor megint oda lyukadunk ki, hogy aziránt a másik iránt van meg benne az a bizonyos szikra. Barátzónába nem tesz az ember olyat, akivel úgy érzi, hogy szikrázik köztük a levegő.

2014. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14-es úgy néz ki tényleg nincs más válasz rá. Buták! Erről beszéltem, örülök hogy te érted mire gondoltam.


Egyébként azt is tisztáznám hogy itt nincs rossz válasz, mindenkit véleményét elfogadtam és mérlegeltem, a legtöbbre le is írtam a reakcióm, az ellenvetéseim, de mindenkinek ment a plus! :)

2014. júl. 18. 22:22
 19/30 A kérdező kommentje:
Írtam itt nem csak 1 sima randiról beszélek. Itt hetekig elhúzódó hónapokig tartó játszadozás féléről, vagy valami beteg perverzióról.
2014. júl. 18. 22:23
 20/30 anonim ***** válasza:

Ismerkedni szabad szerintem kötetlenül. Aztán vagy kialakul valami kölcsönösen, vagy nem. Hogy ezt az ember eldöntse, ahhoz tényleg kellenek akár hetek is. Csak ilyenkor az a tisztességes, ha nem hitegetjük a másikat, nem csapjuk be.

Hogy aztán kit választ az ember, az sokszor azon múlik, hogy kivel érzi ténylegesen azt a bizonyos szikrát.

2014. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!