Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelt kérdés

Előre leszeretném szögezni hogy a kérdés nem egy csalódás következménye, nem gyűlölöm a nőket, egyszerűen tapasztalom ahogy sokak mások is, és nem egyszer már egy-egy nő ismerősöm is bevallotta.


Sok nő mindig eldobják elutasítja azt akivel neki jó, ami teljese irracionális, hisz ebben mi az élvezet. Sosem azt akarják akit nekik "kéne" (logikusan), vagy akit akarnak, azt eldobják miután megkapták. Ebben hol az értelem? Továbbá az is feltűnt hogy a nők szeretik ha kicsit alázzák őket ---> Egy csomó nő a bunkó nagyszájú férfiakra bukik. Persze vannak indokok mellettük, nem ítélem el ha őket választják mert ettől lehetnek jó fejek, de aki bunkó és nem tiszteli a párját lesz*rja az alapvetően rossz akárhogy nézem.


Nos? A kérdés adott.


2014. júl. 18. 19:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Mondtam tudok olyan dologról is ami fél évig tartott. A csaj egész végig hitegette, majd mikor végre a srác talpára állt és azt mondta döntse el, akkor simán otthagyta egy bunkó paraszt miatt, aki tudomásunk szerit később is csalta a lányt :) Egyébként nem csak 1 ilyen példát tudok hozni és ez még csak az én köröm. Persze rendes lányokra is van bőven példa, de ahogy mondtam nem ez a kérdés tárgya!
2014. júl. 18. 22:32
 22/30 anonim ***** válasza:

Ilyen is van. Én is tudok rá példát, mondjuk én pont fordítva, több hónap után hagyta ott a srác az aranyos, csinos, egyszerű barátnőjét egy országos ribizliért, aki később többször is megcsalta.

Nem tudom, én úgy gondolom, hogy ilyenkor nem lehettek olyan erősek az érzelmek.

2014. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Sok nő mindig eldobják elutasítja azt akivel neki jó"


Akivel nekem jó, ahhoz feleségül mentem...nem eldobtam.


Aki meg a bunkókra bukik az így járt:) Valóban buták. Hogy miért? Ki tudja....

2014. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hogy legyen mit kérdezzél! -.-"
2014. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ezzel is az intelligenciádra utalsz? :)
2014. júl. 19. 11:54
 26/30 anonim ***** válasza:

"persze rendes lányokra is van bőven példa, de ahogy mondtam nem ez a kérdés tárgya!"


Tehát azt akarod tudni, hogy az általad butának tartott lányok miért buták??? wtf?

2014. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet rossz szót használok mert ettől függetlenül lehet hogy egy értelmes lányról nőről beszélünk, inkább irracionális cselekedetnek nevezném ezt részükről, azt akarom tudni hogy mi ebben az értelem, hogy jutnak el ide, milyen logikai utat rágnak át hogy megkapják ezt az eredményt, hogy na akkor van egy rendes férfi aki nem közömbös számomra, de inkább ott hagyom egy talán miatt, vagy egy bunkó k*csög miatt hátha jobb lesz vagy nem is tudom mi fut át ilyenkor az agyukon ...
2014. júl. 19. 18:51
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez, mert sok a sérült önbecsülésű nő. Ha sikerül "betörniük" a nagypofájú bunkót, akkor úgy érzik, hogy érnek valamit, van valamiféle "hatalmuk".

Nem tapasztalatból beszélek, mert én nem vagyok ilyen, de én ezt látom a jelenség mögé.

2014. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Végre egy elfogadható válasz! :) Köszönöm.
2014. júl. 19. 20:17
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek. Nem lehet mit csinálni. Csak bele kell törődni.
2014. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!