Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel hónapok óta csetelünk. Személyesen is ismerjük régről egymást, hisz egy városban nőttünk fel, de aztán többszáz km-re kerültünk egymástól. A "kapcsolatunk" csak később alakult ki, amikor már csak a neten kommunikálhattunk.

Sajnos a nagy távolság miatt nem tudott beteljesedni a valóságban a szerelmünk. A neten mindent megbeszéltünk egymással, igazi mély, bizalmas, szeretetteljes kapcsoalt alakult ki köztünk. Chatszexeltünk is. Aztán mindketten úgy éreztük, ez így nagyon nem jó, csak hergeljük egymást, vágyakozunk a másikra, de az igazi beteljesülés elmarad. Ezért, bár nagyon fájt, de megbeszéltük, hogy a jövőben mellőzni fogjuk az erotikus beszélgetéseket, nem kínozzuk vele a másikat hiába.


Ez 3 hete tart, azóta is minden nap beszélgetünk a neten, de csak barátilag, szex egyáltalán nem kerül szóba se.


Bevallom, nekem nagyon hiányoznak "azok" a beszélgetések, mert nagyon izgalmasak voltak, és annyira jó volt érezni, hogy ennyire vágyik rám. Magamban azon vívódom, vajon gondol-s még úgy rám.


Tegnapelőtt éjszaka erotikus álmom volt vele, abból felébredve nem bírtam magammal, és megírtam neki, hogy vele álmodtam, és megkérdeztem, hogy ő szokott-e még "úgy" gondolni rám. Ma délben olvasta az üzenetem, de nem válaszolt rá semmit. :-((( Most azon aggódom, butaságot csináltam, olyan, mintha nyomulnék, mintha nem érteném meg, hogy nem szabad folytatnunk, hanem továbbra is erősködnék.... Miért nem írt vissza semmit?!


2014. júl. 19. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fent ezt írod: "nem kínozzuk vele a másikat". Szerinted ez mi, ha nem kínzás? :)
2014. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak szeretném tudni, hogy pislákol-e még benne valami, vagy teljesen közömbös lettem a számára, mint nő az elmúlt 3 hét alatt. :-( Olyan szépet álmodtam vele! :-(
2014. júl. 19. 18:32
 13/13 A kérdező kommentje:

ÍRT! :-)

Hogy igen, szokott még úgy gondolni rám :-) És hogy nem meri megkérdezni, mit álmodtam :-))


Nah, jól van, megnyugodtam :-)

2014. júl. 19. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!