Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az életemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az életemből, bárcsak meghalnék. Jobb lenne így?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem.
2014. júl. 26. 21:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
nem dobhatod el az életed pár kis paraszt miatt....
2014. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

fogadd el végre önmagad

és

akkor egyből lesz valakid

2014. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én otthon tornázni szoktam, addig csinálom, amíg össze nem esek. (Rossz gondolatok ellen jó.)

20l (hasonló problémáim vannak, mint neked, de én nem így fogom fel)

2014. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem fogadom el magam mert senkinek nem kellek. Akkor így hogyan is lehetne önbecsülésem ha elutasítanak?
2014. júl. 26. 22:06
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
Úgysem teszed meg.. Lelki állapotod meg hogy ápolgatnám..? 1. fiatalabb vagyok 2. nem szeretem a hisztit :/
2014. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Írj ha szeretnél beszélgetni.
2014. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem megölheted magad.
2014. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha raksz ki 1 képet magadról akkor talán lehet mondani valamit rólad..
2014. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagos vagyok. De képet senkinek nem küldök, és nem áll szándékomban senkivel itt ismerkedni.
2014. júl. 26. 22:09
 20/31 anonim ***** válasza:
Pedig itt mindenki rádtapadna, mint a döglégy:D
2014. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!