Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az életemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az életemből, bárcsak meghalnék. Jobb lenne így?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem.
2014. júl. 26. 21:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez is jó hogy a magányodon sírsz de ismerkedni azt már nem..


Fuck logic.

2014. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Az életed ne dobd el! Van aki a csendes, szerény lányokat szereti, mindenki más. Csak lehet eddig még nem találkoztál egy ilyennel sem. Tudod, kinek a pap... :)
2014. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mindenki a nagyszájúakat szereti, és az olyan lányokat akik buliznak.
2014. júl. 26. 22:17
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem mindenki.


Akárhogyis, el kell érni egy belső megnyugvást, kiegyensúlyozottságot, a tudatot, hogy önmagad számára értékes ember vagy. És ha ez ott lesz az arcodon, akkor mások számára is értékes leszel.


Nekem már sikerült elfogadnom magam, hosszú harc volt. 37/F

2014. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mert neked NYILVÁNVALÓAN egy megsavanyadott,szótlan,elkeseredett fiú kell aki otthon ül.
2014. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
priváteső
2014. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
92%
Édes lányom, ha beteg lennél, 10-sőt, 20 körömmel kapaszkodnál az életért. Nem kívánom neked, de gondolj már bele, ember: csak nem olyan rossz az életed. Éhezel? Fázol? Van hol élni? Akkor már van egy jó alapod, hogy még jobbá tegyél mindent! Nem kéne a fenekedet nyalni. Ne légy gyenge. Tegyél magadèrt! Azt se értem, minek írtad ide, ha ismerkedni se szeretnél. Ne drámázz. Változtass.
2014. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27-es jól beszél.
2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
27-es jól leírta.
2014. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Haver Béla válasza:

Azózóta már mi újság? Ma 2015 Április van. Pali van?

(egy elkeseredett, magányos srác :( )

2015. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!