Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/143 anonim ***** válasza:
90%

Engem folyton azert b@ztattak anyamek mert nem voltam szorgalmas tanulo. Minden mas erdekelt csak a tanulas nem amugy utolag kiderult hogy kicsit hiperaktiv-figyelemhianyos vagyok es egesz eletembe azt hallgattam, hogy utcasepro leszek :) Meg hogy majd a kukajukat fogom uriteni, "bezzeg a testvered". Az mar lenyegtelen volt, hogy 1 millio erem stb logott a falamon mert igazabol barmilyen sportba fogtam mindben tok jo voltam de arra meg az volt a valasz, hogy ezzel nem megyek sokra es inkabb tanulnek. Tehat engem igazabol egesz eletembe az iskolai teljesitmenyem miatt kezeltek hatranyosan es ha igy vesszuk ahogy kezelnek engem az egy nagy sertes :D De ez soha nem fog mar valtozni mindegy mit csinalok. Errol meg annyit, hogy 2 diplomas 120 kg-s kover cukorbeteg 29 eves batyjam pont mult heten kert kolcson megint mert epp munknalelkuli mar fel eve es a menyasszonya is otthagyta. De meg mindig o a sikersztori. Azert ez mindig serto lesz ram nezve :)


Baratnotol a legnagyobb sertes az, hogy nem szeret. Legalabbis az fajt a legjobban. Amugy meg az, hogy sz@rul nyalok :DDDD

2017. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/143 anonim ***** válasza:
90%
Anyámtól kapott sérelmeknek se vége,se hossza.
2017. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/143 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőtől: igénytelen vagyok, mert egyszer asszem lyukas volt a pólóm, mikor találkoztam vele, meg nem tetszett neki, hogy borostám van. Ha ez igyénytelenség, akkor az vagyok. Én szeretem a borostám :D Ja és megcsalt, ha ez még sértésnek felfogható.
2017. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/143 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon pattanásos szoktam lenni menstruáció előtt és amikor indultam valahova, anyám megjegyezte, hogy olyan az arcom, mintha pestises lennék
2017. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/143 anonim ***** válasza:
75%
nem vagy férfias
2017. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/143 anonim ***** válasza:
95%
Mikor végre el mertem mondani itthon,hogy gyerekkoromban megerőszakoltak,a család azt mondta hazudok.
2017. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/143 anonim ***** válasza:
95%

Nevelőapám (ex-nevelőapám, valójában):

- "Aki ilyen böszme, haljon meg! (~10 éves voltam, és pont az ilyen ideges beszólások miatt annyira ráparáztam, ha bármire megkért, hogy leblokkoltam, aztán nyilván jöttek a még durvább alázások)"

- "Nem veszed észre, hogy mindig ugyanazokat az autókat rajzolod?! (szintén gyerekként éppen formatervezőnek készültem - tehetség nélkül, de lelkesen -, és az autók rajzolása volt épp a legjobb dolog az életemben...)"

- "Elmondanám, hogy hogyan csúfoltak téged az óvódában, de most nem akarom, hogy sírj." (azóta sem tudom, mi lehetett az, még mindig eszembe jut néha)


Ezek nem kimondottan sértések, de nagyon rosszul estek. Szegény öcsém mondjuk nagyságrendekkel többet kapott tőle...


Amúgy király kérdés, egyszerre rossz és jó olvasni a válaszokat.

2017. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/143 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik kedves szülőm mondta: Nem is vagy emberi lény.


Egyébként anno nem akartak, véletlenül jöttem össze.

2017. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/143 anonim ***** válasza:
91%

48 vagyok


Az én reakcióm erre az volt, hogy : Volt kitől örökölni.

2017. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/143 anonim ***** válasza:
94%
Páromtól az h az anyja jobban főz. Hát én meg elvettem előle a tányért h akkor főzzön rá az anyja.
2017. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!