Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér még vagy ribizlis? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, idén leszek 18


Nos.. Élem az életem, bulizok, élvezem az egyedüllétet.. Ez azt jelenti hogy nekem tetsző férfiakkal csókolózok vagy max petting de egyikkel se jutok tovább a szexig. Azt majd csak a szerelmemmel.. De amíg nincs (és ez nekem nem probléma még) addig élvezem hogy szingli vagyok és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom egy határt betartva.


Nekem emiatt nincs bűntudatom és nem érzem magam ribizlinek sem... Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál. Meg tapasztalat is jöhetne, érettebb nőké, az ő múltjukkal kapcsolatosan, hogy mikor ők fiatalabb korban szinglik voltak, kihasználták e, és ha igen, megbánták e... Mert én nem bánom ezeket, de félek, hogy később meg bánni fogom.


2014. aug. 8. 10:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%

"Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál"


Hát nekem ebből az jön le, h rendes lánynak tartod magad. :D

2014. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
"nem mondtam magamról egy szóval se hogy rendes lány lennék :D hol olvastad? kis szövegértés gyakorlás beleférne nálad..."
2014. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül rib.ancság csak ez kívülről úgy néz ki mintha mindig mással kavarnál. Azt meg senki sem tudhatja hogy lefekszel e azzal akivel kavarsz. Ez pl. nekem nem bejövős mert elkönyvellek egy kis csitrinek.

17/f

2014. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%

Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál. Ezt írtad,akkor ez alapján feltételezte gondolom,hogy annak tartod magad.


Ezt a " 30 körül visszasírod" dolgot hagyjuk már.:D Nem mindenki sírja vissza,nem mindenki erre vágyik. Én egyszer őrültem meg, feküdtem le valakivel kapcsolaton kívül,de 2 hónapnyi kitartó próbálkozása után,csak épp össze nem jöttünk,és engem ez is kikészített. Utána végigbőgtem az estét. Szóval..mint látható nekem meg ez nem megy. Én komolyabbra vágyom,abban érzem magam jól.

Ha te kérdező meg élvezed,hogy kavarhatsz,hát tedd..

2014. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van annyiban szerintem, hogy rossz helyen húzod meg a határt, mert akkor vagy csak smároljatok, vagy akkor már feküdj le vele, mert lehet, hogy tök rád izgul, aztán ott hagyod a fenébe? Ez tényleg önzőség. Amúgy én nem mondanám, hogy ribi vagy, élvezed az életet és ennyi.


21L

2014. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%
Ja tipikus tinipitsa, kavar fűvel-fával, de utána meg bemagyarázza magának, meg visszaigazolást akar másoktól,hogy ez nem ribis. Pedig ha nem lennének kétségei, fel se tette volna ezt a kérdést.
2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Jaguar azért nem boldog boldogtalant, hanem olyanokat, akik nekem tetszenek, igényesebbek, intelligensebbek... De van igazság abban amit írsz.


Viszont az tényleg hogy is van, hogy a fiúk amíg nincs csajuk, mindenkit dughatnak orrba szájba, és ettől nincsenek elítélve... de ha a lányok is akarnának élvezeteket még mielőtt lenne egy rendes kapcsolatuk, akkor velük már normális fiúk szóba sem fognak állni?! Kegyetlen egy világ ez. :)

2014. aug. 8. 10:41
 18/39 anonim ***** válasza:
14%

"Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál."


Ezt te írtad, olvasd vissza magad. Ebből meg az jön le, hogy te rendes lánynak tartod magad.

De ha nem vagy az, akkor hol itt a probléma?

Akkor nem vagy az, akkor rosszlány vagy, azok meg tudjuk milyenek.:)

Mit vártál, hogy mindenkinek elfogadható lesz amit írtál és senki nem fog ler.ibancozni?

Az vagy, szólok!


4-es voltam:)

2014. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

"Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e EGY rendes lánynál."


Komolyan nem érti pár ember hogy általánosítok???? Nem magamra utaltam !!! Egy szerintetek RENDESNEK mondható lány kategóriájába ez belefér e. Értitek már??? -.-

2014. aug. 8. 10:46
 20/39 anonim ***** válasza:
78%

"Viszont az tényleg hogy is van, hogy a fiúk amíg nincs csajuk, mindenkit dughatnak orrba szájba, és ettől nincsenek elítélve."


Na és erről a férfiak tehetnek? A nők miért nem ítélik el és közösítik ki őket? Inkább még menőbbnek tartják őket. Hát bocsmá, ez nem a pasik hibája. :D

2014. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!