Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér még vagy ribizlis? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, idén leszek 18


Nos.. Élem az életem, bulizok, élvezem az egyedüllétet.. Ez azt jelenti hogy nekem tetsző férfiakkal csókolózok vagy max petting de egyikkel se jutok tovább a szexig. Azt majd csak a szerelmemmel.. De amíg nincs (és ez nekem nem probléma még) addig élvezem hogy szingli vagyok és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom egy határt betartva.


Nekem emiatt nincs bűntudatom és nem érzem magam ribizlinek sem... Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál. Meg tapasztalat is jöhetne, érettebb nőké, az ő múltjukkal kapcsolatosan, hogy mikor ők fiatalabb korban szinglik voltak, kihasználták e, és ha igen, megbánták e... Mert én nem bánom ezeket, de félek, hogy később meg bánni fogom.


2014. aug. 8. 10:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

szerintem egyéjszakásból, v szexkapcsolatból is kialakulhat több (tapasztalat). szóval, ha nem vadidegenekkel űzöd ezt a fajta játékot, akkor bár rövid egymás élveztetésének indul a dolog, de mivel ismeritek egymást, tudtok egymás hibáiról (akár a szexuális furcsaságairól) és ezeket tudjátok elfogadni, akkor akár egymásra is találhat két ember.

A ribségről pedig:

1;szerintem manapság kevesen várják el a szüzességet..

2; - ha egyáltalán szóba kerül akkor- ne mondd el, h bárkivel csókolózol+petting. max, h szereted buliban jól érezni magad, és mont sokakkal, neked is volt ,ár néhány foú az életedben, de d..ásig kevesen jutottak el.

2014. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Jajaja "szűzk .rva". :D


Kedves utolsó köszönöm válaszod. :) A szexig még senki nem jutott el nálam. :D

2014. aug. 8. 11:30
 33/39 anonim ***** válasza:

# 31:

Sosem értettem, hogy valaki hogy tudja magát jól érezni egy buliban, de már azt hiszem felfogtam... kellett hozzá jó pár év.

2014. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én ri bancosnak tartom ezt a viselkedést, ne haragudj. Jól néz ki a srác meg minden, és egyből le is "ápolod"? Nem félsz, hogy a hátad mögött már az terjeng, hogy "ott az a csaj, a múltkor is leszopott, menj oda te is, ingyen dolgozik!"? Bár a te életed ez, nincs bűntudatod miatta. De azért a kérdés mégis felmerült benned. Majd ha lesz kapcsolatod, arra gondolj, hogy szívesen elmondanád a párodnak, hogy egy-egy buliban hány pasival voltál?
2014. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
én sose szexeltem még buliban, mégis jól éreztem magam :D szóval na, mégse jöttél rá a titok nyitjára kedves egyik előző :D
2014. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igen utolsó,én is ezt akartam írni a 33-nak.:D
2014. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
#33 : Ha egy kicsit jobban figyeltél volna, láttad volna, hogy írom, hogy senkit se szopok le... -.- De rögtön a negatív ítélkezés..:)
2014. aug. 8. 16:38
 38/39 A kérdező kommentje:
Bocsi, #34-nek akartam írni.
2014. aug. 8. 16:39
 39/39 anonim ***** válasza:
Te írtad: "Csak őszintén!". Akkor te a petting alatt mit értesz?
2014. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!