Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér még vagy ribizlis? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, idén leszek 18


Nos.. Élem az életem, bulizok, élvezem az egyedüllétet.. Ez azt jelenti hogy nekem tetsző férfiakkal csókolózok vagy max petting de egyikkel se jutok tovább a szexig. Azt majd csak a szerelmemmel.. De amíg nincs (és ez nekem nem probléma még) addig élvezem hogy szingli vagyok és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom egy határt betartva.


Nekem emiatt nincs bűntudatom és nem érzem magam ribizlinek sem... Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál. Meg tapasztalat is jöhetne, érettebb nőké, az ő múltjukkal kapcsolatosan, hogy mikor ők fiatalabb korban szinglik voltak, kihasználták e, és ha igen, megbánták e... Mert én nem bánom ezeket, de félek, hogy később meg bánni fogom.


2014. aug. 8. 10:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom neked,komoly fenntartásaim lennének egy olyan pasival,aki a fél országot már végig d.gta. Erősen elgondolkoznék,hogy van- e értelme egy ilyennel bármibe is belekezdni. Illetve,hogy tőlem ugyan mit akar? És nem - e csalna össze- vissza,vagy nem - e dobna egy újért kapásból.

Az ilyen pasikban nem nagyon lehet bízna tapasztalataim szerint.

Szóval felőled is lehetnek majd kétségei a pasinak,aki többet akarna tőled.

2014. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
44%
Nem ribizlis.Éld az életet.
2014. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésben végig magadról írtál csak, és nem általánosságban, így egyértelmű, hogy a rendeslányt minenki úgy értelmezi, hogy magadról beszélsz.-.-
2014. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! :)


A lekezelő stílusod miatt pont leszarom mit gondolsz rólam. Jaguar is azt írta ribis, mégse szóltam be neki miatta, ez a véleménye és kész. Nem sértődtem meg rajta.


Ha kicsit másképp élnél a szavakkal, talán még érdekelne is hogy mit írsz, de így le vagy kakilva! Puszillak

2014. aug. 8. 10:50
 25/39 A kérdező kommentje:
52 % : az utolsó néhány sort direkt azért írtam külön, mert az már nem csak rólam szól, hanem a többi lányról és nőről is, akik hasonló cipőben jártak/járnak. Na remélem így már világos mindenkinek... Nem magamat akartam fényezni a rendes jelzővel... A ti véleményetek érdekel csak!
2014. aug. 8. 11:02
 26/39 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg teljesen rendben van. Legalább nem az lesz, mint nálam, h játszottam a jó kislányt, aztán most meg kapcsolatban elmennék már szinte mindenkivel, mert fullasztónak érzem.......
2014. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%

Semmi bajom ezzel,csak ha ezt megtudnám akkor nem nyúlnék hozzád többet az biztos. Minek udvaroljak én hetekig olyannak akit más 10 perc után megujjazhat?


"Miért baj ha egy lány is keresi az élvezeteket"


Ha neked az a minőségi élvezet hogy idegenekkel smarolsz,pettingelsz és szíved szerint szexelnél is egy buliban akkor az az enyémtől igencsak eltérő értékrend..


Ezen a téren hatrányban vannak a nők,de az élet több területén előnyben. Valamit valamiért.

18/F

2014. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
jaj, utolsó, nem is fogod tudni h mennyi idő alatt meghódítható :D ez olyan mint amikor ti se mondjátok el, h prostiztatok.... szal :D
2014. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
#27: Köszi! :) Tetszett a válaszod.
2014. aug. 8. 11:11
 30/39 anonim ***** válasza:
53%
A viselkedésed alapján nem ribi vagy, az ilyet szűzk*rvának nevezik
2014. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!