Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lusta a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lusta a barátom? Vagy túlreagálom? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ő 20 én 18.

15 percre lakunk egymástól, biciklivel 6-7. Folyton én megyek hozzá (minden este átmegyek, másnap délelőtt/után hazajövök aztán megint áttekerek) mert ő lusta ide jönni, vagy ha ide is jön folyton nyafog hogy menjünk már vissza hozzá, pedig itthon mindenki szereti, anyával nagyon jóba vannak, egész gyakran megyünk együtt kirándulni, kapálni :D meg ilyenek. Bármit csinálhat itt (csak lolozni nem tud,mert nincs letöltve, ő meg rá van függve).

Nem kövér, de mostanában lett egy kis hasa, és mindig mondja, hogy le akarja dolgozni. Ezért én (mivel anyával próbálunk egészségesen enni) mindig úgy csinálok kaját (kerülöm a fehér cukrot, lisztet), hogy jusson neki is belőle és átviszem. Ők egyébként otthon sok húst, fehér kenyeret, cukros dolgot esznek/isznak.

Ma délelőtt anya hívott, hogy menjünk haza kajálni mert van szilvás gombóc(diétás). A barátom persze nem akart jönni, azt mondta, hogy tekerjek haza érte és hozzak neki is... Mondtam hogy nem, jöjjön ő is, van biciklije, semmi dolga amúgy sem. Erre felhívta az anyukáját, hogy ha hazaér a munkából, csináljon szilvás gombócot!!! Mert ő lusta eljönni érte,ezért inkább megcsináltatja otthon...

Én ezen nagyon kiakadtam. Szerintem ez nagyon bunkó, amellett hogy lusta is, nem tudom hogy akar így kondizni, amikor 12 perc biciklizés nehezére esik...Szerintetek felfújom?


2014. aug. 13. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem kész egy kapcsolatra...nagyon gyerek...keress jobbat...mert csak szenvedni fogsz így mellette amíg fel nem nő, ha felnő egyáltalán...
2014. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.akkor mond meg hogy ne úgy bánjod vele mint a kutyájával,mert nem az vagy.
2014. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!