Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobhat azért mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
A párom állandóan a szex-el zaklat, én viszont nem szeretnék lefeküdni vele. Nem képes felfogni hogy nem élvezem vele. Azt mondja, akkor költözzek el. Megteheti ezt? Tudtommal ez zaklatásnak minősül, vagy esetleg zsarolásnak. Tehetek feljelentést?

2014. aug. 13. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt? Ezek szerint nem a lakótársa vagy.
2014. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rakhat ki. Hiszen minden magyar állampolgárnak joga van egy más ember tulajdonában levő ingatlant önkényesen használni.


" Tehetek feljelentést?"

Vagy inkább elhúzhatsz a csába. Egyébként nem is tudom, hogy gondolod ezt. Vele (igen a pároddal) nem akarsz szexelni, de majd az ő lakásába hordod fel a fiúcskáidat?


Ezt így elő adnád nekem, akkor ki raktalak volna az első híd alá.

2014. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 intrepid ***** válasza:
100%
Ha hazahordana mindenféle kóbor nőket, viszont téged békénhagyna, de maradna a házimunka rád, meddig maradnál?
2014. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Talán el kéne kezdened dolgozni és elköltözni... nem másokon élősködni.
2014. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

Mivel "párkapcsolat", így nem minősül zaklatásnak, ha szexet akar (minek jöttél össze vele, ha te nem akarsz, vagy miért nem tisztáztad az elején?)


Ha tudod, minősítsétek át a kapcsolatot sima lakótársivá (megosztjátok a rezsit, stb), aztán ő kereshet magához illő nőt is, neked se kell szexelni vele, csak legyen meg mindkettőtök privátszférája.

2014. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Én költöztem hozzá. A mai napig együtt vagyunk. Amúgy jól kijönnénk. De én nem akarom a szexet ő pedig erőlteti.
2014. aug. 13. 18:32
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Persze megteheti, nem a tiéd a lakás, szóval fogd a cókmókod.
2014. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél az albérlője, jóbarátja. Mi a fura azon, hogy egy társkapcsolatban akar szexet? S ha hozna új csajt?
2014. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
Szóval kötelezhet a szexre?
2014. aug. 13. 18:35
 20/79 anonim ***** válasza:
100%

Szakíthat veled, mert neki egy kapcsolathoz a szex is hozzátartozik( mint az emberek többségének)

Szakítással együtt jár a költözés, igazaból bármikor dobhat, a ő lakása.( főleg ha be sem vagy jelentve)


Legfeljebb fizetsz neki albérleti díjat és mint szimpla lakótárs lakhatsz tt, ah aúgy működik..


Hány éves vagy, ogy ez az egész így elmerûlt benned?

Ha nem j a szex akkor szakítsatok.. Ennyi

2014. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!