Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobhat azért mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
A párom állandóan a szex-el zaklat, én viszont nem szeretnék lefeküdni vele. Nem képes felfogni hogy nem élvezem vele. Azt mondja, akkor költözzek el. Megteheti ezt? Tudtommal ez zaklatásnak minősül, vagy esetleg zsarolásnak. Tehetek feljelentést?

2014. aug. 13. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
92%
Vagy a szex vagy mehetsz a híd alá lakni. De amúgy a híd alatt is lesz szex, csak ott még meg se fognak majd kérdezni róla.
2014. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
86%

"Nem értem hogy egy kapcsolatban miért kötelező a szex."

Az ilyeneknek, mint te egy kis kényszergyógykezelés lenne kötelező. Talán meg jönne az eszed.

2014. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező... de a szex mentes kapcsolatok mennek tönkre
2014. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
90%

Hát én inkább mennék szállóra vagy valami megbízhatóbb barátomhoz becsövelni, semmint hogy azért keféljek valakivel, aki taszít, hogy legyen tető a fejem felett. Ha be vagy jelentve (lakcímkártyád oda szól), akkor idő, amíg kényszer-kiköltöztetést kérhet, annyi idő alatt csak összeszeded magad.


De te tudod. Ha ennyire nem vagy hajlandó alternatívákat keresni, akkor tessék, feküdj le vele, és gondoskodj róla, hogy élete leglehangolóbb és legpocsékabb szexuális élménye legyen (vasalódeszka-póz, ha emellé sírsz és/vagy öklendezel, hánysz közben, akkor nem lesz élmény neki), akkor többet nem csesztet.

2014. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:
De nekem jó lenne itt vele.
2014. aug. 13. 18:51
 46/79 anonim ***** válasza:
100%

Mert anélkül csak barátság...és nem párkapcsolat


Mert a párkapcsolat arrol szól, hogy valaki egy pár, és ők szexelnek, (egy idő után) és valőszínűleg együtt terveznek (egy idő után) és csakádot alapítanak( általában eg idő után) ehhez pedig elengedhetetlen a szex..

Nem beszélve arról, hogy ha valalivel kapcsolatban vagyok, akkor az azt jelenti nálam, hogy szexuális ertelemben is kívánom,més szeretek vele szexelni


( nagyon kevés olyan kapcsolat van, aho abfelek nemmelnek szexuális eletet.. Nekem meg a nagyszüleim is szexelnek70felett)

2014. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
Azért az már tényleg gusztustalan.
2014. aug. 13. 18:55
 48/79 anonim ***** válasza:
Akkor a lakótársa vagy.Menj külön hálószobába,ha nem akarsz szexelni vele.
2014. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Az úgy ok. Meg beszállnék a költségekbe. Eddig is beszálltam. De ő akkor is tovább zaklatna.
2014. aug. 13. 18:57
 50/79 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis nő vagy. Igazából nem szereted, szextől undorodsz, de amúgy jól esik, hogy eltart és van hol laknod, még jó, hogy így jó lenne vele, ráadásul még feljelentésen gondolkodsz, mert neki nem tetszik. Neki pedig tudod mi lenne a jó? Ha megszabadulna tőled és találna egy társat, aki szereti.
2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!