Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobhat azért mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
A párom állandóan a szex-el zaklat, én viszont nem szeretnék lefeküdni vele. Nem képes felfogni hogy nem élvezem vele. Azt mondja, akkor költözzek el. Megteheti ezt? Tudtommal ez zaklatásnak minősül, vagy esetleg zsarolásnak. Tehetek feljelentést?

2014. aug. 13. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

65 ös vagyok, és nő, csak a tisztánlátás végett


( bocs a hibák miatt, nem vagyok valami ász telefonon át)

2014. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok (71-es). Szerintem te állsz közelebb egy zaklatóhoz, ha nem fogadsz el egy szakítást. Ő nem leteper, hanem feltételt szab a saját szerelmi életéhez és anyagi javaihoz. Azt sem te döntöd el, mit várjon egy kapcsolattól.
2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok. S ezer éve egyedülálló, tehát nem volt szex. De egy párkapcsolazban mi a fura benne? Nem vagy szexuális játékszer, akkor lennél, ha kihasználna. De te használod ki őt. Kit érdekel, hogy nincs hova menned? szakíthat veled, összejöhet akárkivel. Nem kötelessége eltartani, mert tNBeked az kényelmes.
2014. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%

"Kiváncsi lennék hogy más nő hogy érezne a helyemben. Nem vagyok szexuális játékszer."

Ember! Nő vagyok és nekem nem nyűg, nem kötelező a szex, én nem kötelességből csinálom, hanem mert szeretem csinálni, mert élvezem és mert jó!!! Vágod?! És a nők többsége azért szexel a párkapcsolatban, mert szereti csinálni, ugyanolyan igénye van rá, mint a párjának! Vágod?!

Neked nagyon nagy bajok vannak a fejedben!

Ha nem szeretsz szexelni, akkor legyél egyedül és akkor nem kell szexelned senkivel sem! Viszont akkor ne várd el, hogy valaki eltartson téged!

És ha te azt gondolod, hogy szexuális játékszer vagy, csak mert a párod olyan dolgot szeretne csinálni, amit egyébként a nők nagyon nagy többsége szeret csinálni, akkor szerintem pontosan te vagy az, aki játékszernek használja a párját! Kihasználod, hogy legyen, hol laknod!

Vedd már észre, hogy itt nem a párod a rossz.

És a válaszolók sem azért adnak igazat a párodnak, mert férfiak, vagy mert perverzek, mert vannak itt bizony normál szexuális élettel rendelkező nők is szép számmal, hanem azért, mert neki van igaza és nem neked!

Egy kapcsolathoz ugyanúgy hozzátartozik a szex is. Ha neked nem, ha te utálod, akkor meg állj össze egy olyan pasival, aki szintén utálja! Vagy legyél egyedül! Nem illetek össze, ezért nincs értelme a kapcsolatotoknak! És már bocs, ha dolgozol, van munkahelyed, akkor meg futná egy albérletre is simán! Szóval költözz el és akkor senki nem nyaggat, hogy szexelj!

Ha ez nem kamu, akkor ritka nagy hülye vagy kérdező!

2014. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
88%

frigid p.csa vagy!

neked marha jo hogy eltartanak, csak semmit ne kelljen csinálni! rosszabb vagy mint a pénzre hajtó lotyók, azok legalább a lábukat szétrakják mindenért cserébe, te erre sem vagy képes! (vagy jó, kinek hogy tetszik...-


ja és nő vagyok

2014. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
100%

de szánalmas kérdező

ha kamu kérdés akkor azért

ha meg nem akkor meg azért vagy szánalmas mert minek vagy vele együtt ha nem élvezed vele a szexet?:D pfff de jót nevettem

2014. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ragaszkodnál a kapcsolathoz, ha lenne saját lakásod?
2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus ingyenélő, léhűtő, érdekember stb vagy :D

undorítónak találom.. remélem egyszer kidob és megrohadsz az utcán XD

2014. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Gyere feküdj le velem !
2014. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!