Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobhat azért mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
A párom állandóan a szex-el zaklat, én viszont nem szeretnék lefeküdni vele. Nem képes felfogni hogy nem élvezem vele. Azt mondja, akkor költözzek el. Megteheti ezt? Tudtommal ez zaklatásnak minősül, vagy esetleg zsarolásnak. Tehetek feljelentést?

2014. aug. 13. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

mi az, hogy itt mindenki perverz? mert egy normál párkapcsolatban normálisnak vesszük, hogy szexelnek? ha a párod, akkor mi a fura, perverz benne? ha meg már nem szereted, kívánod, szakítsatok. mi az, hogy a párod, és zaklat? mit mondasz a rendőrségen, együtt élek vele élettársi kapcsolatban, úristen, szexelni akar? mit csináltok együtt, csók sincs, semmi?

legyél akkor az albérlője, akkor nem zaklathat elvileg szexszel (így írják ezt a szót). de ne sértődj meg, ha visz fel mást, és velük csinálja.

2014. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy nőnek kötelessége lenne a szex.
2014. aug. 13. 22:55
 63/79 A kérdező kommentje:
Az meg hogy nem vagyok köteles ottlakni lehet, de nincs más lehetőségem.
2014. aug. 13. 22:57
 64/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelessége, hanme. Nőknröbbségének igénye a szex..


Neked meg nem "nem kötelességed" ott lakni, hanem vedd úgy hogy a "párod" kegye miatt lakhatsz ott.

A magad sorsának kovácsa vagy..

Neked jogod nincs tt lakni, lakj abban, amit magad értél el..a párodnak van lakása, nem neked..ilyen hozáállással enmmis értem ogy engedhette,mhogy hozzáköltözz

2014. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:
Szerintem sok fontosabb dolog van mint a szex.
2014. aug. 13. 23:03
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg hogy nem vagyok köteles ottlakni lehet, de nincs más lehetőségem."


Ne haragudj, de ez kit érdekel? Ha k**vának állsz ne csodálkozz, ha meg****k.

2014. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a válaszolók többsége férfi...
2014. aug. 13. 23:09
 68/79 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék hogy más nő hogy érezne a helyemben. Nem vagyok szexuális játékszer.
2014. aug. 13. 23:12
 69/79 anonim ***** válasza:
100%

"Kiváncsi lennék hogy más nő hogy érezne a helyemben. Nem vagyok szexuális játékszer."


És ő jótékonysági szervezet? Akit ki lehet használni és megalázni? Akit eldobsz, ha már nem kell ? Esküszöm a nők szégyene vagy. Legalább vállalnád fel, hogy miért vagy vele és ne adnád az elnyomott, zaklatott kislányt.

2014. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%
Ő pedig Nem. Tartozik. Neked. A lakásával. Mindenkinek megvan a maga tulajdona. Jótékonykodni szép dolog, de nem kötelező.
2014. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!