Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobhat azért mert nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
A párom állandóan a szex-el zaklat, én viszont nem szeretnék lefeküdni vele. Nem képes felfogni hogy nem élvezem vele. Azt mondja, akkor költözzek el. Megteheti ezt? Tudtommal ez zaklatásnak minősül, vagy esetleg zsarolásnak. Tehetek feljelentést?

2014. aug. 13. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
74%

Marha jó lehet neked ott, ha azon görcsölsz, hogy szexszel nyaggat, te meg feljelentésen agyalsz.


Jó, akkor mégis, mit vársz?

Nem esett le, hogy párkapcsolatban le szoktak feküdni egymással emberek? Ha eleve nem vonzott, minek jöttél össze vele? Miért nem tisztáztátok a témát a legelején?


Hol laktál előtte? Menj vissza oda. Vagy hajléktalanszálló, az elég kulturált, ha van férőhely épp ott maradhatsz, amíg nem szerzel munkát meg megtakarítást legalább egy kiadó szobára.

2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
Én szeretném is ha nem zaklatna ezzel!
2014. aug. 13. 18:59
 53/79 anonim ***** válasza:
De mi a probléma a szexel. A teste zavar, rossz az ágyban vagy egyébként is frigid vagy?
2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki perverz és neki ad igazat.
2014. aug. 13. 19:06
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

"Látom itt mindenki perverz és neki ad igazat."

Mi a perverzség abban, ha valaki szereti a szexet azzal, akivel együtt van? Ha mi perverzek vagyunk, akkor te meg egy jó nagy hülye vagy, agyban valami nem stimmel!

Nem kötelezhet szexre, a szex nem kötelező, viszont neki meg ugyanúgy nem kötelező, hogy veled együtt éljen, vagyis téged azért eltűrjön a saját lakásában, mert nem tudsz hová menni!

Amúgy van szád, azt nem feljelentésre kéne pazarolni, hanem esetleg leülni a pároddal és megbeszélni, hogy miért nem jó a szex, hogy miként lehetne változtatni rajta és akkor talán ha lenne jó szex, akkor te is akarnád és nem kéne most is beszélgetnünk, nem?:)

Gondolkodj már egy kicsit!

És ha most történetesen azt mondaná a barátod, hogy jó, akkor szakítsunk, lakj itt ameddig nem tudsz lépni, van rá 3 hónapod, addig persze a költségeket felezzétek, de ő idegen nőkkel hemperegne az ágyba, mert te nem akarsz lefeküdni vele, akkor feljebb állna? Pedig nem volna miért...

2014. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda perverz disznó vagyok, ha azt tartom normálisnak, hogy egy fiatal pár él szexuális életet. Te tényleg valami frigid liba lehetsz. Megsúgom, nem nagyon fogsz pasit találni, aki ne akarna szexelni.
2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Drága husom! Egy hetet kapsz! Ha vasárnapig nem fekszel le velem, költözhetsz! Vedd úgy, hogy megbeszéltük. Otthon várlak.
2014. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
ettől a ponttól érzem kamukérdésnek :)
2014. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 intrepid ***** válasza:
100%
Kicsi lány! Ha egy ember igényli a hancúrt a lepedőn, attól még nem perverz. Én fiú létemre hallottam már kolléganőtől, hogyha 3 napig nem művelik meg a kertecskéjét, akkor már bolond. Ezt így kimondta nekem. Akkor mi férfiak miért legyünk mások?
2014. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem kötelező, de a párkapcsolat sem, és egy barátot eltartani sem. Téged sem jelenthetne fel egy koldus, mondva, hogy zsarolod/zaklatod/megerőszakolod mert nem adakozol neki. Az, hogy szükséged van a lakására, még nem jelenti, hogy neked az JÁR.
2014. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!