Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonyom van és kiderült....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom van és kiderült. Hogy bizonyítsam be, hogy én még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve együtt vagyunk, ő az első barátom. Télen elutaztam a szüleimmel és ott együtt voltam egy fiúval néhányszor, ő volt nekem az első. Őt nem szeretem, max barátként, viszont vonzódom hozzá, ezért néha találkozunk, de ő ugye külföldi, szóval van, hogy akár 5-6 is eltelik személyes találkozás nélkül.

De kiderült a dolog és a barátom nagyon kiborult, amit megértek természetesen. Viszont én őt szeretem, a másik srác csak egy jó barát, rá sosem tudnék úgy gondolni, mint a Nagy Ő-re.


2014. aug. 18. 14:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Aha értem. Így már abszolút jogos, hogy megcsaltad a párod. Végülis, ha valami probléma van, akkor nem vele kell megbeszélned, megoldanod, akivel egüttvagy, hanem valaki mással orvosltatni a problémát.


Az pedig egyáltalán nem mentség, hogy más is megcsinálta. Ha így gondolod, akkor elég nagy gondok vannak odafent.

2014. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Megaláztad.

A lehető legajlasabb módon.

Hazudtál neki.

Hagytad, hogy hazugságban éljen.


Ezek után van pofád azt mondani, hogy szereted?

2014. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsalt a barátnőm még anno, szóval az én véleményem, had legyen már kétszeresen érvényes: Agyatlan, könnyűvérű, hűtlen csitri vagy.


Ilyet hogy írhatsz, mikor nem is a barátoddal vesztetted el a szüzességedet? : "Őt szeretem, viszont ő nem tudott úgy kielégíteni"


Naná, hogy nem volt képes úgy kielégíteni, ha nem is volt rá esélye!!!


Egyébként tényleg nem te vagy az egyedüli aki csalta a párját, de te még így sem az "átlagos" kategóriába esel megcsalás terén. Szóval, vállald a hülyeségedet, még ha ez egy anonim oldal is.

2014. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Fordítsuk meg a helyzetet. A barátod megcsal téged egy másik lánnyal néhányszor, de azt mondja, hogy őt nem szereti, csak barátként tekint rá és te vagy számára a nagy Ő. Te mit éreznél?

Nem gondolod, hogy egy "icipicit" szemétség a barátoddal szemben, hogy azt mondod neki, hogy szereted meg ő a "Nagy Ő" de te közben más fiúkkal kufircolsz? Miért gondolod, hogy neked az JÁR, hogy miközben barátod van mással is ágyba bújhatsz?

2014. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem semmi, hogy nem a barátod vette el a szüzességedet, hanem a "szeretőd". Jól kezded az életet kérdező. Csak így tovább.


A barátodnak ha van egy kis esze és becsülete, akkor kidob, mint macskát szarni és ez még a legkevesebb.

2014. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Őt szeretem, viszont ő nem tudott úgy kielégíteni, vagyis nem volt vele olyan gördülékeny minden. A másik srác pedig szavak nélkül megért, bármikor. "


Ácsi, hogy a jó életbe tudhattad, mennyire elégít ki a barátod amikor elvileg még szűz voltál és nem vele vesztetted el? Ez csak nekem paradoxon? Am. lefeküdtél mással, nem is egyszer szerintem ez rohadtul kizárja, hogy a barátodat szeresd.

Nekem is kicsit felfordul a gyomrom ettől a felfogástól, persze a másik csak barát meg időnként lekezelget de a pasid tűrjön mert neked ő a Nagy Ő...

A pasid helyére úgy kirúgnálak, hogy a lábad nem éri a földet, ha kapcsolatban vagy szerintem teljesen érthető elvárás, hogy ne szexelj mással, mi olyan nehéz ebben, hogy nem lehet felfogni?

2014. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Viszont én őt szeretem, a másik srác csak egy jó barát, rá sosem tudnék úgy gondolni, mint a Nagy Ő-re."


A barátodra úgy gondolsz, mint a "Nagy Ő-re"?



Hogy fogalmaznád meg, ha ugyanez fordítva történt volna meg, te mit éreztél volna, amikor kiderült a dolog, milyen érzéseid lettek volna a barátod felé, és hogyan döntöttél volna a kapcsolatotok jövőjét illetően?

2014. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet nem te vagy az egyetlen ilyen, így hatalmas csoportban, gulyában, sorban állva lehetsz sz**r. Kongratulésön! Hagyd el a barátod, ne csessz ki vele. Vagy hagyd hogy ő dobjon.
2014. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

egyetértek egy előttem szólóval. sok undorító dolgot lehet olvasni itt, de ilyenről még soha sehol semmikor nem is hallottam!!


Érezd magad nagyon rosszul! Ezt érdemled!

2014. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"ő nem tudott úgy kielégíteni"

Még jó, ha le se feküdtél vele...

Neked mi a jó franc bajod van??

2014. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!