Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normális (mellesleg nem csúnya) pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nappal dolgozom ha hazaérek alig élek...hétközben nem sűrűn járkálok el itthonról. Hétvégén is általában a barátnőimmel vagyok. Vagy valamelyikünknél vagyunk vagy beülünk valahova..elmegyünk szolizni,fagyizni...De én nem vagyok az a típus hogy ha tetszik egy fiú akkor odamegyek hozzá vagy ilyesmi.Ritkán járunk szórakozni úgy érzem kinőttem belőle. Járunk koncertre is..de a szórakozóhelyeken általában tizenévesek vannak és be vannak rúgva.

Szóval hol tudnék megismerkedni egy normális sráccal?ti hol ismerkedtek? A baráti társaságunk elég kicsi szóval ismerős útján se jön össze. Én mindig korrekten viselkedtem a kapcsolataimban meg a kapcsolat kialakulása elején is..de valahogy mindig gerinctelen,inkorrekt emberekkel hozott össze a sors. Ezért jó lenne tudni mások hol ismerkednek? Hol érdemes egyáltalán? 25l


2014. aug. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:

Egy dolog a klasszikus értékrend és más, ha elérhetetlenül vagy közömbösen viselkedsz. Amúgy meg ha NEKED tetszik valaki, igenis Te is tehetsz érte, vagy el kell viselned, hogy esetleg nem Te fogsz neki kelleni.

Nem attól leszel nő, hogy elérhetetlen, rideg és elutasító vagy.

2014. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:

Szóval egy becsületes, tiszta szívű lovagot keresel?

Fehér lovon?

2014. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
De nem egy ilyen missz pic**sa vagy ugye?
2014. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:

7: Jó hát én olyan vagyok mint amit leírtál, és akkor most mi van? :)

Látod, ennyi. :)

2014. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
Ha kiraktál volna magadról egy képet, már rég felkeltetted volna sokak érdeklődését!
2014. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 Bad G-Sus ***** válasza:
azert kivancsi lennek rad.
2014. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Miss p..a! Sőt! Nem büdös állatok közé menni,főzni sütni mosni..Nem kell egyből támadni.
2014. aug. 25. 19:37
 18/62 anonim ***** válasza:
Alapvetően lehet nem véletlen nem akarnak veled ismerkedni...
2014. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Te ennyiből megállapítottad h alapból miért nem akarnak velem ismerkedni?El is árulod?
2014. aug. 25. 19:47
 20/62 anonim ***** válasza:

Ha elmondjuk, még jobban felhúzod magad

De nem lehet véletlen, hogy többen is erre a következtetésre jutottak.

Igen, ennyiből.

2014. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!