Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normális (mellesleg nem csúnya) pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nappal dolgozom ha hazaérek alig élek...hétközben nem sűrűn járkálok el itthonról. Hétvégén is általában a barátnőimmel vagyok. Vagy valamelyikünknél vagyunk vagy beülünk valahova..elmegyünk szolizni,fagyizni...De én nem vagyok az a típus hogy ha tetszik egy fiú akkor odamegyek hozzá vagy ilyesmi.Ritkán járunk szórakozni úgy érzem kinőttem belőle. Járunk koncertre is..de a szórakozóhelyeken általában tizenévesek vannak és be vannak rúgva.

Szóval hol tudnék megismerkedni egy normális sráccal?ti hol ismerkedtek? A baráti társaságunk elég kicsi szóval ismerős útján se jön össze. Én mindig korrekten viselkedtem a kapcsolataimban meg a kapcsolat kialakulása elején is..de valahogy mindig gerinctelen,inkorrekt emberekkel hozott össze a sors. Ezért jó lenne tudni mások hol ismerkednek? Hol érdemes egyáltalán? 25l


2014. aug. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 exronin ***** válasza:
Ehh, értsd már meg, hogy a szerelem nem elvárások sorozata! Ha szeretsz valakit, akkor elfogadod. Ha meg nem, akkor lépj tovább, befizetted a tanulópénzt és kész. Ez a tegyen le valamit az asztalra, ez azt jelenti, hogy udvaroljon, hozzon virágot, legyen kedves, vicces, gyengéd, figyelmes, stb., te meg futattod, de nem edsz cserébe semmit. Aztán majd kegyeskedsz eldönteni, hogy kell e? Így nem fogsz kelleni senkinek, mert trudod a szerelem kétoldalú és senki nem úgy működik hosszú távon, hogy ő teszi bele az energiát, teszi, csak teszi, te meg semmit, csak futtatod... Ez már elmúlt. Dolgozz te is, ne csak ő.
2014. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

:) vicc.

Ki mondta h én nem teszek meg cserébe semmit,csak futtatom? Futtatni a k...kat szokták!

Egyértelműen leírtam h csak olyan dolgokat várok el,amit én is nyújtok. Ha én nem kamuzok neki már az elején,akkor ő se tegye! Én ha valakinek megígérem h Felhívom akkor Felhívom! Ha arra kérem tegye magát szabaddá péntek este akkor talizni is fogok vele! Nem azt csinálom h a "valagam se szól". Stb stb stb.Ha az összes példát,sztorit leírnám még holnap este is pötyögnék.

Nagyon eltértünk a kérdéstől. Nem az volt a kérdés h ki tud jobban leoltani (meg keresni bennem a hibát)hanem h más hol ismerkedik meg normális emberekkel?!

Én csak annyit várok el amit én is "Megadok" a másiknak! Akkor az illető ne nézzen már hülyének már az ismerkedési szakaszban!!Hagyjuk már!

Úgy érzem olyan értékeim vannak ami a korombeli lányoknak nagyon nincs... nekem ne ossza itt az észt senki! Vegye fel a cipőmet,járja végig az utamat,utána birálhat!

Aztán mielött jobban felhúzom magam itt be is fejezném. Gondoljon mindenki amit akar!!

2014. aug. 27. 17:45
 53/62 A kérdező kommentje:

"Ha szeretsz valakit, akkor elfogadod"-igen ha szeretem! De olyan embert nem tudok megszeretni..aki pl azt mondja igy úgy kedvel,szeretne velem összejönni de ha visszairok az üzijére még el sem olvassa! Vagy ha azt mondja találkozzunk másnap,akkor utána talizzunk is...nem az h még egy smst se dob h pl közbejött vmi Bocsi válasszuk el. Ez igy lenne korrekt! Vagy Felhívom és nem érem el akkor vegye már a fáradtságot h visszahív!!! Már ha azt mondja mennyire akar engem...sok sok sok példa...

Ezeknek alapvető dolgoknak kellene lenniük nem? Én ilyen dolgokat várok el. Nagy kérés a mai fiatalságtól,tudom...

2014. aug. 27. 17:52
 54/62 ASOT ***** válasza:

Ezzel már az emberek többségének nincs gondja mert megy a maga útján és kiderül, hogy lesz e több egy randinál.


Ami viszont bonyodalmat okoz nagyon sok embernek , azaz, hogy el is kell odáig jutni valakivel, hogy randi lehessen belőle. Azt a valakit pedig nem egyszerű megtalálni. Még akkro sem ha az mégsem váltja be a reményeinket.


De ha nem teszünk annak érdekében semmit, hogy történjen valami akkor nem is fog :)

2014. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Az emberek bunkó parasztok..lehet az fiú vagy lány tök mindegy...
2014. aug. 29. 23:33
 56/62 anonim ***** válasza:
Szerintem itt veled is problémák vannak. De ezt úgysem fogod beismerni...
2014. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Jah tudom...hogy már az ismerkedés elején amikor bunkózik,nem küldöm el a p......ba.Meg az is a hibám h én nem b.......om át őket mint más csajok...
2014. aug. 30. 08:07
 58/62 anonim ***** válasza:
Szia, küldtem neked privit. :)
2014. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 exronin ***** válasza:
Tudod, egyre inkább megerősítesz, hogy igenis benned van a hiba. Tudod, ha valaki veled akar lenni, akkor veled lesz. Ha nem akar veled lenni, akkor kivéd. Ez ennyire egyszerű. Valószínűleg olyanokat mondasz, vagy teszel, hogy az embereknek már az elején elmegy a kedvük tőled. Ezt neked kell tudnod. Bár valószínűleg nem tudsz önvizsgálatot tartani, és mindig arra a következtetésre jutsz, hogy te mindent jól csinálsz, az emberek meg bunkók- mint írod is. Majd megtanulod, ha meg kell tanulnod, de minél tovább makacs vagy és öntelt, annál tovább szenvedsz.
2014. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Hu de okos vagy,milyen "jól ismersz" engem...

Ha felfogtad volna amit irtam akkor nem írtál volna hülyeséget. Nem én nem kellek Nekik hanem ők nekem...

Azért mondom ezt mivel ha már az ismerkedési szakaszban hantázik,szavahihetetlen,kamus,bunkó akkor miért jönnék össze vele? Irtam is példákat,de leírom Mégegyszer hátha megérti valaki..


Ha pl ismerkedek valakivel és ő azt mondja h mennyire szimpatikus vagyok neki akkor ne csináljon olyanokat mint:

-hívom telón,ő épp nem veszi fel(előfordul,biztos dolga Van)és nem hív vissza.

-ha azt mondja másnapra tegyem szabaddá magam mert látni akar..mindenképpen talizzunk,akkor másnap ne csinálja azt h még egy smst se dob h lemondja...eljött a másnap és nem szólt

-vagy ha irt üzit face-en,kérdezett valamit én válaszoltam és napokig el sem olvasta...biztos nagyon érdekelte

stbstb



Ez mind nem gáz csak akkor mellette ne mondja azt h ő mennyire kedvel,meg össze akar velem jönni.


Én ha azt mondom felhivlak este akkor felhivlak. Ha azt mondom holnap talizzunk,talizunk is. Vagy ha valami közbejön elnézést kérek és elhalasszuk. Vagy ha nem veszem fel a telót akkor visszahivom....


Alapvető emberi dolgoknak kéne lennie nem? Vagy ezek nagyon nagy kérések? És ez csak egy pl volt,van még jópár...


Szóval jó lenne ha nem engem elezmeznél,hanem megpróbálnád megérteni h mi a bajom a korombeli férfiakkal.Miért nem alakul ki bennem semmilyen érzelem feléjük ilyen viselkedés után..

2014. aug. 31. 08:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!