Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normális (mellesleg nem csúnya) pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nappal dolgozom ha hazaérek alig élek...hétközben nem sűrűn járkálok el itthonról. Hétvégén is általában a barátnőimmel vagyok. Vagy valamelyikünknél vagyunk vagy beülünk valahova..elmegyünk szolizni,fagyizni...De én nem vagyok az a típus hogy ha tetszik egy fiú akkor odamegyek hozzá vagy ilyesmi.Ritkán járunk szórakozni úgy érzem kinőttem belőle. Járunk koncertre is..de a szórakozóhelyeken általában tizenévesek vannak és be vannak rúgva.

Szóval hol tudnék megismerkedni egy normális sráccal?ti hol ismerkedtek? A baráti társaságunk elég kicsi szóval ismerős útján se jön össze. Én mindig korrekten viselkedtem a kapcsolataimban meg a kapcsolat kialakulása elején is..de valahogy mindig gerinctelen,inkorrekt emberekkel hozott össze a sors. Ezért jó lenne tudni mások hol ismerkednek? Hol érdemes egyáltalán? 25l


2014. aug. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Félnék is odamenni valakihez...ha leráz az olyan kínos :) Nem siránkozok,csak elgondolkodtam....
2014. aug. 25. 21:01
 32/62 anonim ***** válasza:
Mert egy férfinek nem ugyan olyan kínos? ^_^
2014. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
De,biztosan...de ő fiú. Erős testileg,lelkileg:) mégis ők az erősebb nem,nem?:))
2014. aug. 25. 21:09
 34/62 ASOT ***** válasza:

Kínos....minden nagyon kínos.


Ezért ne ne te kezdeményezz a szomszédban :)

Menj kicsit távolabb aztán ha nemet kapsz akkor nemet kapsz, legalább megtudtad h nem kellesz neki.


Egy alapvető szitu: ruha-osztályon vagy válogatod a cuccokat, nézegeted mi állna jól meglátsz a közelben egy pasit aki tetszik, megkéred segítsen h szerinte melyik áll jobban, megkéred h tud e még várni megnéznél mást is, ha tetszel neki el fog pirulni egy kicsit aztán megkérdezed h meghívhatnád e egy kávére ha belemegy elég egyértelmű ha pedig nem akkor nem, ez is egy lehetőség a több 100-ból.


Mit veszíthetsz? Semmit. Nem most fogod bánni hanem később sokkal később.


Aztán énekelheted a homokórát Vilinéni módjára, "ülök a szobámban búsan egyedül és egy álló f**aszra gondolok, nézem a pin**ámat sírva fakadok lám ez bizony berozsdásodott...."


szőrnyű jövő lenne nem?


Légy nyitottabb.

2014. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
ASOT, aki majdnem ásót lett (nagyon okos okostelefon -.-" ) Te fiú vagy vagy lány? Fiúra tippelnék. :) Na az pont nem én vagyok..ez a meghivhatlak egy kávéra...negigy már ez bejön egy fiúnak..tök tapadás. Nekem olyan fiú kell aki ha nem kap tálcán nem feladja hanem kínlódik egy kicsit. :) Mondom fordítva vagyok bekötve de ez van:D
2014. aug. 25. 21:20
 36/62 ASOT ***** válasza:

Ha az a telefon annyira okos lenne akkor már megmondta volna neked, hogy "gazdám...óóó gazdám ideje lenne félretenned a női büszkeséged és az állandó tiltakozásaidat meg kifogásaidat, és ideje lépned végre!"


De ha nem vagy képes rá akkor dobd ki azt a telefont. ÉS várj amíg belebotlasz egy pasiba akinek elég okos a telefonja ahhoz h megmondja neki, hogy nííízd gazdááám níízd ott egy egy szép leány, menj oda hozzá ő egy nagyon aranyos lány"

2014. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Fogyi mogyi. Nem tudom mit használsz, de adj nekem is :)
2014. aug. 25. 21:31
 38/62 anonim ***** válasza:

Igazából lehet kifogásokat keresni és találni és fogsz is. De ez a srácra is igaz. Az pedig, hogy valakinek pimpilimpi van a lába között, még nem jelenti, hogy könnyebb odamennie hozzád, hogy erősebb lelkileg (még ha testileg az is), vagy hogy ne vágná földhöz az elutasítás. Szállj le a földre, kérlek: a férfiak is csak érző lényeg, bármennyire is más van a női magazinok hasábjain.


HA kiszemelsz valakit, ne várd a csodát, mert nem fog jönni. Az persze más, ha Ő szemel ki. De sosem a férfi vagy a nő dolga lépni, hanem azé, aki kiszemelte a másikat. Ez ilyen egyszerű. Onnantól, hogy érted, talán nem női "büszkeség" fog akadályozni abban, hogy párt találj. Nem attól lesz benned tartás, hogy játszod az elérhetetlent. Egyébként onnantól, hogy velem elutasító vagy közömbös egy nő, odébb is állok. Nem fogok hülyét csinálni magamból, sem teperni, mint valami pincsikutya.

2014. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 ASOT ***** válasza:
100%

Hát lehet 1 spangli nem ártana neked :) Máris könnyebben menne.

Soha ne keress kifogásokat!

Azzal mindent csak megnehezítesz.

2014. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó! :)

"Egy alapvető szitu: ruha-osztályon vagy válogatod a cuccokat, nézegeted mi állna jól meglátsz a közelben egy pasit aki tetszik, megkéred segítsen h szerinte melyik áll jobban, megkéred h tud e még várni megnéznél mást is, ha tetszel neki el fog pirulni egy kicsit aztán megkérdezed h meghívhatnád e egy kávére ha belemegy elég egyértelmű ha pedig nem akkor nem, ez is egy lehetőség a több 100-ból. "

Ezt egyszer lehet h kipróbálom :)

23/L

2014. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!