Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normális (mellesleg nem csúnya) pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nappal dolgozom ha hazaérek alig élek...hétközben nem sűrűn járkálok el itthonról. Hétvégén is általában a barátnőimmel vagyok. Vagy valamelyikünknél vagyunk vagy beülünk valahova..elmegyünk szolizni,fagyizni...De én nem vagyok az a típus hogy ha tetszik egy fiú akkor odamegyek hozzá vagy ilyesmi.Ritkán járunk szórakozni úgy érzem kinőttem belőle. Járunk koncertre is..de a szórakozóhelyeken általában tizenévesek vannak és be vannak rúgva.

Szóval hol tudnék megismerkedni egy normális sráccal?ti hol ismerkedtek? A baráti társaságunk elég kicsi szóval ismerős útján se jön össze. Én mindig korrekten viselkedtem a kapcsolataimban meg a kapcsolat kialakulása elején is..de valahogy mindig gerinctelen,inkorrekt emberekkel hozott össze a sors. Ezért jó lenne tudni mások hol ismerkednek? Hol érdemes egyáltalán? 25l


2014. aug. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit elszállva magadtól? Mert nekem nagyon így tűnik.
2014. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Biztos úgy van ahogy gondoljátok! :) Köszi h írtatok!
2014. aug. 25. 19:53
 23/62 ASOT ***** válasza:

Ahogy írták, tényleg jók az áruházak is. Viccesen hangzik de erre alkalmas egy Auchan vagy egy Tesco is, és ott vannak a plázák is igen.

ÉS nagyon sok helyzet adódik arra, hogy miként tudsz egy ilyen helyen közeledni.

Rengeteg mindenben kérhetsz segítséget amivel el is lehet indítani egy ismerkedést.


De azon is el kell gondolkodni, hogy ha az ember mindig ilyen embereket társat fog ki nem az elsőt hanem már 4-5.et akkro ott lehet h magában az emberben is van némi hiba. A gondolkodásmódjában a hozzáállásával stb.

2014. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Igen. Vonzom a hülyéket: )
2014. aug. 25. 20:27
 25/62 A kérdező kommentje:
De amúgy nem fogok ki ilyen társat,mert szerecsére már az ismerkedési szakaszban kiderül h jobbnak láttam mint ami
2014. aug. 25. 20:32
 26/62 ASOT ***** válasza:

Lehet, hogy ott virít a homlokodon nem? :)

"minden hülye ide hozzám"

Magyarán mondván, ki tudja mit sugárzol ki magadból...

Mert nagyon sok fajta magunkról alkotott képet tudunk mutatni az embereknek, és van hogy azt hisszük jó képet mutatunk magunkról h komolyak vagyunk és normális embereket kedveljük de lehet az süt le az arcodról amit te is írtál..."minden hülyét ide! gyertek gyertek!!"


remélem érted.

2014. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Nem mondom h egyszerű eset vagyok,de ha valakit közel engedek őt nagyon tudom szeretni...Csak ha már az elején csalódok akkor összedől bennem minden
2014. aug. 25. 20:37
 28/62 ASOT ***** válasza:

Na látod az a jobbik eset mikor még az elején rájössz h milyen.


Ismerek olyan embereket akik randiztak , összeismerkedtek összejöttek már 20-30 emberrel is míg végre egy olyat találtak akivel egy hullámhosszon voltak.

2014. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Valahogy tanácstalan vagyok...tök nehéz ez az egész
2014. aug. 25. 20:41
 30/62 ASOT ***** válasza:

Eddig is összejött néha valami nem? :)

A kor nem mindig jár élet-tapasztalattal.


Te is tudod, hogy sok férfi nem mer kezdeményezni nagyon sok nőnél, és talán már mondhatunk téged nőnek, nem? Szóval elvileg egy kész nő vagy. Szóval ha az vagy akkor nyugodtan léphetsz te is.

Főleg ha megtetszik neked valaki és látod h bátortalan nem mer közeledni de normálisnak tűnik...sokszor ezért halaszutnk el embereket mert


"hümm csak kezdeményez...hümm mégsem...hümmm talán én menjek oda?? áá nem nem merek, pedig lehet azt kéne...ááá nem"

Aztán hogy mit halaszt el ezzel az emberek többsége azt sosem tudja meg.


Teljesen mindegy, hogy hol és mikor ismeri meg az ember az azt a személyt aki később a társa lesz, és szeretik egymást és boldogok lesznek.

Nem fog számítani, hogy azt a kib**aszott féjszbukon vagy a Tescoban, vagy parkolóban vagy plázában vagy postán vagy társkeresőn vagy bárhol. Teljesen mindegy h mi tűnik cikinek vagy mi nem. Ha megvan ő! Akkor tökmindegy.


Lódulj neki és ne síránkozz, majd 40 évesen ha ugyanez lesz a problémád akkor kezdhetsz aggódni...de nem most és nem 5 vagy 10 félreismert ember után.

2014. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!