Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi/fiú, aki azt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi/fiú, aki azt gondolja annyit csalódott és negatív képe van, hogy inkább nem kell már neki kapcsolat és nem szeretne házasodni sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 10:52
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Ez is sztereotípia.... nem hordok magassarkút, mert kényelmetlen, és sok más nő sem teszi....


Ezzel általában már jön az a férfiak egy részétől hogy a nő milyen igénytelen, mert nem hord magassarkút... Mert gnómok mellett aztán lehet....


Én legalábbis annak ellenére hogy nem hordok magassarkút, tehát gyárilag akkora vagyok amekkora, és ez nem extrém, de mégis magas, 175 centi. A pasik között akik nap mint nap, szembe jönnek velem az utcán, a 90 % alacsonyabb. Nem, nem akartam alacsony pasival összejönni, és ez kb ugyan olyan alap elvárás, mint az, hogy ha egy pasi a vékony lányokat szereti, akkor nem fog összejönni egy túlsúlyos nővel, mert nem tetszik neki. Ennyi.

2014. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

"Mindenképpen 3 gyereket akarsz, és ehhez neked nem fér bele 3 évvel idősebb nő:D ez kicsit nevetséges...de a te dolgod. Akkor válogass tovább."


Az előbb írtam, hogy ez büszkeség kérdése is.


Igen ezt sok csaj eljátsza, hogy összejönnek egy nem megfelelő férfival, és elcseszik mellette az életüket. Egyik rokonom nyolc évet pazarolt el így az életéből. Aztán még öt év volt mire talált egy normális párt. Most ott tart, hogy negyven éves, volt egy vetélése, meg egy abortusza, pont Down miatt, és lehet, hogy soha nem lesz saját gyermeke...


"Egyébként az rendben van, hogy fiatalabb csajt akarsz, mert gyerek és miegymás... de az eszedbe jutott már, hogy mi van akkor ha megtalálod a nagy szerelmedet, összeházasodtok, de kiderül hogy nem lehet gyereke? Akkor otthagyod? Mert akkor marha nagy lehet a szerelem..."


Ezen szerintem nem érdemes így előre gondolkozni, mert ezt a szituációt csak akkor ott fogom csak tudni, teljes egészében áttekinteni.


"hanem mire kiderül 1-1 emberről, hogy idióta, az megint idő"


Kérlek szépen ez az idő kb. egyetlen óra, vagy ha nagyon jó szinész az illető maximum pár hét. Az a probléma, hogy vonzódtok a bunkó férfiakhoz, és nem láttok a szemetektől. Legutóbb Hugi barátnője áradozott egy tipikus dolce vita hülyegyerekről, hogy milyen kedves, meg jó fej, meg minden. Ja mert csak azt nézte, hogy ő vele milyen, és a srác természetesen kedves volt mert meg akarta fektetni. Ha viszont azt is megfigyelte volna, hogy a srác másokkal milyen, akkor látta volna, hogy a gyereket semmi más nem érdekli, csak önmaga, nem tisztel másokat. És ilyen számtalanszor megesik, hogy látom, a lány totál odavan a srácért, az pedig úgy hazudik, és kamuzik, hogy azt hihetetlen. Persze nektek az ilyen férfi az etalon. Aki őszinte, kedves, udvarias, annak magány és lenézés a jutalma.


"Idősebb korban meg pláne..."


Szerencsére. Némi igazság azért van az életben.

2014. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

"Ezzel általában már jön az a férfiak egy részétől hogy a nő milyen igénytelen, mert nem hord magassarkút..."


A magassarkúnak megvan a maga ideje és helye. Aki ilyet mond az bunkó. Persze ez titeket nem nagyon szokott zavarni.


"Mert gnómok mellett aztán lehet...."


172 centivel nem érzem magam gnómnak.


"és ez kb ugyan olyan alap elvárás, mint az, hogy ha egy pasi a vékony lányokat szereti, akkor nem fog összejönni egy túlsúlyos nővel, mert nem tetszik neki."


Csúsztatás. A magasság egy fix érték. Én ha belegebedek sem leszek 172 centinél magasabb. Maximum, ha valami illegális helyen elfűrészeltetem a combcsontomat, vagy a lábszárcsontjaimat. Akkor nyerhetek kb 10 centit.

Egy kövér csajnak viszont csupán annyit kell tennie, hogy kevesebbet és egészségesebben eszik, és többet sportol. Esetleg meglátogat egy endokrinológus szakorvost.

2014. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

A bunkó férfiakhoz vonzódás, meg a minden olyannak adtam 1 esélyt, aki tetszik, nem ugyan az. :) Bár tény, hogy bizony nem érdekelték meg....Egyébként pl tapasztalatlanul 4 hónap színészkedést nem tudtam észrevenni. Tapasztaltan 3 hét, 1 hónap, a jobbaknál másfél hónap alatt észrevettem:) hogy nem vesznek komolyan, de ez is mind mind idő. Sok kicsi sokra megy. És azt a két évet bele sem számoltam amikor senkivel nem akartam kapcsolatot ezért nem randiztam, plusz azok akiknél 1 randi alatt kiderültek a dolgok, mert nem tudtak jól színészkedni:) na ez is elég sok volt. De velük is idő amíg megismerkedsz és elfogadsz 1 randimeghívást.


A férjem kedves aranyos, őszinte, HŰSÉGES és még rengeteg jó tulajdonsága van, ami a pasik 90%-ában nincs meg. És mit ad isten ? Nem magányos, hanem boldog házasságban él 25 évesen évek óta. Na tessék.

És minden haverjának boldog kapcsolata van. A baráti köre gyakorlatilag párokból áll. 3-4-5-6-7 éves kapcsolatok vannak. Hol járás, hol együtt élés, hol jegyesség. Házasok csak mi vagyunk. Mind normális pasi és mindnek normális nője van.


Ennyit a bunkókhoz vonzódó elméletedről. Nem minden nő a bunkókhoz vonzódik, egyszerűen csak ők is próbálkoznak párt találni, ahogy mindenki más:)

2014. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal nincs is baj, ha nálad magasabb srácot szeretnél. A probléma ott kezdődik, amikor a 165 centis csaj nem jön velem össze mert, hogy magassarkúban kemény három centivel magasabb lenne nálam.
2014. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
De akkor kb. a gimnázium alatt találtak párt... De ezt írtam is szerintem korábban, hogy a normális nők, meg évek óta foglaltak. A mai szingli huszonéves nők meg kb. a selejt, ami megmaradt.
2014. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Többeket ismerek akinek ilyen olyan hormongondja van, és hiába orvos, meg anyám kínja, csak kínkeservesen tud fogyni. Átlag havi fél kilót.... Tudod milyen sokáig tart így? De ezt ugye egy kívülálló nem látja, csak azt hogy valaki kövér és biztos zabál....és akkor már nem is kezdek vele.


Nem mondom hogy mindenkinek hormonális, de sokan szenvednek tőle. Magyarul nem rajtuk múlik, mert ők már évek óta kb diétáznak, mozognak, sokszor éhesek stb... hanem a hozzáértő vagy nem hozzáértő orvoson, merthogy az állami tb alapú ilyen orvosok semmit nem csinálnak a beteggel. Van rálátásom, szóval tudom.


Szóval akinek van pénze megy magánorvoshoz, és talán 6-10 év alatt lefogy, mert kezelik gyógyszerekkel (is), vagy nem megy magánorvoshoz mert nincs rá pénze, és akkor meg ha éhen döglik akkor se fog lefogyni.


Ennyit arról hogy csak tenni kell a fogyásért.

2014. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Duma. Én meg a másik oldalról látom a dolgot, orvostanhallgató vagyok. Hiába állítod be a beteg gyógyszereit, ha cseszik beszedni, nem tartja be az utasításaidat, nem tartja a diétát, kocsival megy mindenhova, nem sportol, pedig pontos utasításokat adtál és tényleg foglalkoztál vele. Továbbá, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz akkor fogyni fogsz, szóval nincs miről beszélni (egyetlen ritka betegséget tudok, amire ez nem igaz, mert ott a szervezet elégeti az izmok fehérjéit és zsírt csinál belőle). Ami pedig a TB-s orvosokat illeti, én a helyetekben örülnék mint majom a farkának, mert azért van Magyarországon még egészségügy, mert van néhány marha, aki hajlandó zéró fizetés és megbecsülés mellett ellátni a betegeket. De nyugi, még pár év és meg lehet halni otthon, mert nem marad orvos az országban, mert nem becsülitek meg őket. Számos, akció, tüntetés stb. volt a hálapénz ellen és az EÜ dolgozók normál bérezéséért. Megkaptuk, hogy pénzéhesek vagyunk. Hát jó. Akkor tessék hónapokat várni várólistán, tessék itt vannak az agyonhajszolt befásult orvosok. Hiszen nektek ezek szerint ez jó. A fiatalok meg elmenekülnek, ha lenne egy kis eszem én is mennék amint lehet.
2014. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Akik 7 éve vannak együtt, a csaj 25, a pasi 28 éves. Élettársak.


A másik 2 srácnál: egyik: a lány 20 éves a pasi 25, 4 éve vannak együtt. Ők csak együtt járnak. Mindketten a szüleikkel élnek.


A másik pár : pasi 25, nő 19. 3 éve vannak együtt. Élettársak.


stb stb... Annyi a lényeg, hogy mindenhol a férfi az idősebb.


1 lány van rajtam kívül, akinek fiatalabb pasija van:) ott a lány 25, a pasi 20.


Mi a férjemmel meg : én 28, ő 25.


Ha a 165 centis veled nem akar összejönni a magasságod miatt akkor azt hagyni kell mert hülye:) nem kell időt pocsékolni rá meg keseregni.


Elárulod hol szoktál ismerkedni? Lehet hogy ez a baj...

2014. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Egyetemen, sportrendezvényen, kultúrális rendezvényen stb. Pechemre nagyon kölyökképem van...
2014. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!